Tanie przeprowadzki Warszawa

Tanie przeprowadzki Warszawa tylko z firmą Manatki24

Promocja!!! Zamów przeprowadzkę z wyprzedzeniem 14 dniowym, a otrzymasz 10% RABATU.

Pracownicy o dużej wiedzy, pojemne i bezpieczne pojazdy, bardzo szeroki zakres usług i niskie, korzystne ceny – to tylko część cech, które wyróżniają naszą firmę. Przeprowadzki na terenie Warszawy wykonujemy od wielu lat i w tym czasie pomogliśmy dziesiątkom rodzin, a także różnym przedsiębiorstwom, które potrzebowały szybkiego i pewnego transportu mienia.

Swoje usługi przeprowadzamy w każdej z dzielnic stolicy – od Białołęki przez Bemowo, po Ursynów i Wawer.

Dostarczamy bezpłatnie kartony, worki foliowe oraz folie bąbelkowe. Dobytek pakujemy, bezpiecznie znosimy i transportujemy, a następnie wnosimy, stawiamy na właściwe miejsca i usuwamy zabezpieczenia. Dokładamy wszelkich starań, by każda nasza usługa została wykonana szybko, bezpiecznie i terminowo.

Do naszych usług należą :

Do każdego takiego zlecenia przystępujemy profesjonalnie i kompleksowo. Zapewniamy nie tylko transport mebli, ale również odpowiednie ich pakowanie i zabezpieczanie. Dokładamy wszelkich starań, by wszystkie elementy dotarły w perfekcyjnym stanie.

Nie tylko rodziny korzystają z naszych usług, ale także zarówno małe firmy, jak i duże przedsiębiorstwa. Pomagamy także w transporcie mebli i urządzeń z biur, gabinetów, rozmaitych urzędów czy instytucji.

Tego typu operacja wymaga sporej wiedzy, wielu lat doświadczenia i odpowiednich pojazdów i narzędzi – tym wszystkim dysponujemy. Obrazy, rzeźby i inne, bezcenne przedmioty właściwie zabezpieczamy i dostarczamy w stanie nienaruszonym.

Te delikatne urządzenia są zwykle bardzo cenne i skorzystanie z usług niedoświadczonej firmy przy ich przewożeniu, to bardzo duże ryzyko. Postaw na kompleksowość i naszą wiedzę – nie straszne nam nawet wysokie piętra, na które mamy wnieść te instrumenty.

  • Przewożenie dużego i specjalistycznego sprzętu

Komputery, nowoczesne urządzenia wielofunkcyjne, ciężkie, specjalistyczne maszyny, a nawet delikatne serwery i szafy Rack nie stanowią dla nas problemu. Dopełniamy wszelkich starań, by sprzęt był jak najlepiej zabezpieczony.

Mamy możliwość bezpiecznego przenoszenia sejfów, jak i dużych kas oraz szaf. Wykorzystujemy do tego nie tylko wytrzymałe pasy czy przystosowane do tego specjalne wózki, ale także nowoczesne dźwigi HDS.

Oprócz przeprowadzek, mamy możliwość również właściwej utylizacji starych mebli, zniszczonego sprzętu AGD czy RTV i innych, niepotrzebnych przedmiotów. Współpracujemy z wieloma firmami i dopełniamy wszelkich starań, by usługa została przeprowadzona ekologicznie i zgodnie z obowiązującym prawem.

Skontaktuj się z nami jeśli chcesz bezpiecznie, tanio i bez ryzyka dokonać przeprowadzki dobytku. Dla stałych klientów przewidujemy dodatkowe rabaty.

Zamów wycenę

tel. 730 04 05 06

Kontakt

Używając panelu kontaktowego wyrażasz zgodę na otrzymanie informacji zwrotnych na zadany temat w formularzu od Manatki24. Wymóg zgodny z RODO.

Opinie naszych Klientów

Skorzystaliśmy z Promocji , zamówiliśmy usługę z 14 dniowym wyprzedzeniem. Zależało nam, żeby było dobrze i tanio. Z czystym sumieniem Polecam tą firmę. Co prawda przeprowadzka tzw studencka ale nazbierało się trochę kartonów. Panowie bardzo mili i uczynni. Polecamy w 100 %

Paweł (Mokotów)

Pełen profesjonalizm – nigdy wcześniej nie korzystaliśmy z usług firm przeprowadzkowych, zamówilśmy 4 pracowników z firmy Manatki24 do przeprowadzki naszego domu. W trakcie zlecenia domówliśmy drugi samochód - BEZ ŻADNYCH problemów został podstawiony. Panowie bardzo mili, pomogli spakować nam rzeczy z kuchni oraz z garażu w kartony które mieli ze sobą. Jeżeli jeszcze raz będziemy chcieli się przeprowadzić napewno skorzystamy z Państwa usług. Dziękujemy i Polecamy

Krzystof (Warszawa)