Śledź nas

Transport mebli - przewóz rzeczy

Odpowiednie zabezpieczenie na każdym etapie

Transport mebli - przewóz rzeczy

Firma Manatki24 oferuje usługi transportowe na terenie Warszawy, całego kraju i UE. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak też firmy czy instytucje. Jesteśmy firmą która zatrudnia wykwalifikowanych pracowników dzięki czemu w sposób profesjonalny i bezpieczny możemy realizować swoje usługi. Transport mebli dla wielu osób jest ogromnym problemem w przypadku przeprowadzki, o ile przewiezienie kilku kartonów nie stanowi przeszkody to z transportem szafy lub kanapy po prostu sobie nie radzimy. Wówczas warto skorzystać z usługi Transport mebli Warszawa, która jest specjalnością naszej firmy.

Kontakt

Manatki24

Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz wysoki standard usług

Wszystkie przewożone przedmioty są przez nas zabezpieczone. Oferujemy odbiór mebli lub rzeczy ze wszystkich sklepów lub magazynów, co więcej świadczymy też usługę montażu i demontażu mebli oraz ich utylizację. Często zdarza się, że zakupione przedmioty w sklepie możesz odebrać bezpośrednio po uiszczeniu opłaty, natomiast problem pojawia się, gdy chcesz zamówić tam również usługę transportu. Brak terminów, lub brak usługi wnoszenia mebli stanowi problem dla wielu osób. My gwarantujemy, że zlecenie zostanie wykonane kompleksowo.
Jesteśmy profesjonalną firmą przeprowadzkową, dzięki czemu wiemy jak przewieźć Państwa przedmioty tak, żeby nie uległy uszkodzeniu i nienaruszone trafiły we wskazane miejsce.
Jeżeli zakupiłeś meble i okazało się że ich transport jest dla Ciebie dużym wyzwaniem – nic prostszego jak skorzystać z naszej oferty.
Doskonale wiemy jak łatwo w transporcie meble mogą ulec uszkodzeniu. Posiadamy specjalne samochody o zabudowie kontenerowej dostosowane do transportu mebli minimalizując tym samym ich uszkodzenie.

Transport mebli - przewóz rzeczy

Czym różnimy się od konkurencji?

- Oferujemy niskie ceny świadcząc najwyższe standardy.
- Zamawiając u nas transport mebli lub przewóz rzeczy nie musisz martwić się o zabezpieczenie, wniesienie czy sam transport. Wszystko jest w cenie usługi.
- Posiadamy polisę ubezpieczeniową, która dodatkowo zabezpiecza cały proces przeprowadzki lub transportu.
- Wszyscy nasi pracownicy są kulturalni, mili i uczciwi.

Będąc profesjonalną firmą przeprowadzkową świadczymy również usługi przewozu lodówki, wnoszenia i transportu ciężkich urządzeń, transportu sejfów i kas pancernych oraz montażu mebli i utylizacji. Jesteśmy liderm w przeprowadzkach domów i mieszkań w Warszawie. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia całkowitego kosztu usługi po przekazaniu niezbędnych informacji dotyczących lokalizacji, dostępności wind oraz możliwości podjazdu samochodu dostawczego pod klatkę budynku.

Opinie i recenzje Klientów

Zobacz, dlaczego nasi Klienci polecają nasze usługi, dzięki którym ich przeprowadzki stały się znacznie łatwiejsze i mniej stresujące.