Śledź nas

Dezynfekcja Warszawa

Bezpieczne środowisko, zdrowe życie

Dezynfekcja mieszkań, domów i firm Warszawa

W dobie Covid19 coraz częściej zmuszeni jesteśmy do przestrzegania podstawowych zasad higieny…tylko czy to wystarczy, żeby zabezpieczyć się przed koronawirusem. Dla bezpieczeństwa Państwa oraz własnego firma Manatki24 jako pierwsza w Warszawie wprowadza na rynek usługę profesjonalnej dezynfekcji.
Usługa ta skierowana jest do wszystkich tych, którzy w najbliższym czasie będą korzystali z przeprowadzki Warszawa lub po prostu szukają usług dezynfekujących.

Oferujemy kompleksowe usługi do dezynfekcji biur, mieszkań, domów

Stosujemy trzy metody: 

Ozonowanie
Naświetlanie Uv-c
Czyszczenie parą
A Woman Fumigating

Bezpieczeństwo i efektywność: Dezynfekcja na trzy sposoby.

Ozonowanie, co to właściwie jest? Działanie ozonu jest jedną z najskuteczniejszych form ochrony przed wirusami. Ozon niszczy bakterie, mikroby oraz grzyby. Dzięki posiadaniu wysokiej jakości ozonatorów jesteśmy w stanie zdezynfekować tą metodą każdą powierzchnię. Ozon usuwa zapachy stęchlizny dymu nikotynowego, spalenizny oraz grzyby i pleśń.

Drugą formą dezynfekcji jest naświetlanie Uv-c. W tej metodzie możemy stwierdzić że jesteśmy pionierami. Tego typu dezynfekcja niszczy wszystkie żywe organizmy od bakterii po wirusy. Lampy UV-c idealnie sterylizują większość powierzchni. Dzięki wykonywanym dwóm seriom po ok 15-20 minut możemy całkowicie pozbyć się wirusów.

Trzecią metodą kompleksowej usługi dezynfekcji pomieszczeń jest czyszczenie parą. Użycie tej formy jest jedyną bezpieczną metodą,
która gwarantuje bezpieczeństwo dla ludzi. Użycie pary wodnej w odpowiedniej temperaturze wg. Światowej Organizacji Zdrowia(WHO) działa zabójczo na koronawirusy. Cały proces uzależniony jest tylko od wysokości temperatury.

Wszystkie trzy metody są najmniej inwazyjne ze wszystkich dostępnych na rynku metod dezynfekcji.

A Woman in Protective Suit Disinfecting a Table

Kontakt

Zamów wycenę

Szybko i łatwo, bez zobowiązań

Zadzwoń:

730 04 05 06

Manatki24

Firma Manatki24 przygotowała trzy usługi:

Dezynfekcja mieszkania

Dezynfekcja domu

Dezynfekcja biura, firmy, przedszkola lub urzędu

Dezynfekcja mieszkań, domów oraz biur przez firmę Manatki24 jest skuteczną metodą w usuwaniu wirusów, drobnoustrojów oraz mikrobów. Posiadamy szeroki zakres usług, które wykonujemy przez wyspecjalizowanych pracowników.

Cały proces dezynfekcji najlepiej przeprowadzić przed planowaną przeprowadzką w miejscu docelowym oraz na zakończenie prac w miejscu, z którego usługa przeprowadzkowa została rozpoczęta. Dzięki temu pozostawiamy czyste i zdezynfekowane miejsce dla kolejnych osób.