Śledź nas

Przeprowadzki Warszawa Praga Północ

Przeprowadzki na terenie Warszawy

Przeprowadzki Warszawa Praga Północ

Praga-Północ jako jedyna z nielicznych dzielnic Warszawy zachowała swój historyczny charakter. Centralnym punktem dzielnicy, jest plac Wileński. Stare konstrukcje, wiecznie zatłoczone ulice. Zmiana zamieszkania to ważne wydarzenie w życiu rodziny. 

Niekończący się stres, szarpanie z ciężkimi meblami i upychanie wszystkiego w kartony. Wyzwanie, które często wykracza ponad nasze siły. Niewątpliwie, rodzina zaczyna nowy etap w swoim życiu, więc warto się do tego przygotować, by przejść przez przeprowadzkę bezstresowo i żeby wszystko poszło nam jak z płatka.

Wiele osób nie lubi przeprowadzek. Jest to dla nas stresujące, mamy przy tym wiele pracy, począwszy od sprzątania, pakowania a skończywszy na rozpakowywaniu. Wszystko zależy od naszego dobytku, ale nawet z najmniejszym musimy poświęcić czas, którego nie zawsze mamy. Bez dużego auta, nie jesteśmy w stanie przewieźć wszystkiego, a osobówką nadrabiamy koszty ze względu na ilość kursów.

Przeprowadzki, nie ominiesz, ale Manatki24 mogą cię w tym wyręczyć na terenie Pragi – Północ, jaki i okolicach. Zadanie, które dla Ciebie może być trudne, dla doświadczonej firmy, jaką jesteśmy, mierzymy się z przeprowadzkami na co dzień. Profesjonalny sprzęt, dostosowane auta, a przede wszystkim wyszkolona i doświadczona ekipa Manatki24, przeprowadzą cię w najkrótszym czasie, jaki potrzebny jest do tego zadania, nie marnując zbędnie Twojego czasu.

Co roku organizujemy setki przeprowadzek dla firm, jak i osób prywatnych, nie tylko na Pradze – Północ, ale także oferujemy przewóz między miastowy i między krajowy. Nasze doświadczenie jest ogromne, a referencje mówią same za siebie.

Manatki24 w swojej ofercie też posiada utylizację starych mebli, ale także na terenie Warszawy mamy swój własny magazyn, który przechowa bezpiecznie Państwa skarby, jeśli zajdzie taka potrzeba.
Wycena jest darmowa i niezobowiązująca! Postaw na doświadczenie Manatki24!

W naszej ofercie na trasie Warszawa – Białystok znajdą Państwo:

Przewóz

Dzięki odpowiednim sprzętom, które posiadamy, możemy przewieźć dosłownie wszystko. Transport gabarytowy i ponadgabarytowy nie jest nam straszny.

Darmową wycenę

U nas koszt usługi nie zmienia się podczas wykonywania usługi i jest ustalana, jeszcze przed podjęciem zlecenia. Gwarantujemy jakość usługi na wysokim poziomie.

Pakowanie

Nasi pracownicy z dbałością spakują i zabezpieczą cały dobytek, a nawet dostarczymy materiały takie jak: worki, kartony, folię stretch oraz bąbelkową.

Magazyn

W razie potrzeby dysponujemy magazynem w Warszawie, gdzie możemy przechowywać Państwa mienie na dowolny czas, z gwarancją zwrotu pod wskazany adres po zakończeniu wynajmu.

Utylizację

Zgodnie z zasadami recyklingu pozbędziemy się starych mebli, czy zniszczonych sprzętów zalegających i zbędnych.

Indywidualne podejście

Mamy potężne zaplecze, dlatego możemy przewieźć nawet nietypowe przedmioty, którego przewozu inne firmy się nie podejmą.

Wózek widłowy

Przy zmianie siedziby firmy specjalistyczny wózek jest kluczowy. W Manatki24 posiadamy taki wózek oraz zespół z odpowiednimi pozwoleniami.

Przeprowadzki międzymiastowe Warszawa Białystok

Kontakt

Zamów wycenę

Szybko i łatwo, bez zobowiązań

Zadzwoń:

730 04 05 06

Jak wyceniamy przeprowadzki na terenie Warszawy - Pragi Północ?

Każda wycena przeprowadzki jest indywidualna. Wszystko zależy od ilości godzin potrzebnych, aby wykonać przeprowadzkę międzymiastową, a także od ilości osób, które będą potrzebne, do przeprowadzenia usługi. Wykonujemy wiele przeprowadzek, więc większość usług jesteśmy w stanie wycenić już podczas rozmowy telefonicznej.

Dlaczego warto wynająć Manatki24, przy przeprowadzce międzymiastowej Warszawa - Białystok?

Rozwijamy się, inwestujemy oraz rozwijamy firmę, a przede wszystkim nie ukrywamy żadnych kosztów. Opinie od zadowolonych Klientów, to nasza chluba, a nasze referencje mówią same za siebie.
Zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem, a na pewno rozwiejemy wszelkie wątpliwości i dostosujemy ofertę do Państwa potrzeb. Dla nas chcieć to móc!

Manatki24 to profesjonalna firma przeprowadzkowa, która specjalizuje się w przeprowadzkach międzymiastowych, zapewniając swoim Klientom bezproblemową i efektywną obsługę na każdym etapie procesu. Niezależnie od tego, czy planujesz przeprowadzkę z Warszawy do Krakowa, czy z Gdańska do Warszawy, Manatki24 jest doskonałym wyborem, który zdejmie z Ciebie ciężar organizacji i logistyki.

Przeprowadzki Warszawa Praga Północ

Poznaj opinie naszych Klientów