Śledź nas

Przeprowadzki Janki

Przeprowadzki Mazowieckie

Przeprowadzki Janki

Jesteśmy rodzinną firmą, która stawia przede wszystkim na jakość wykonywanej usługi za niewygórowaną cenę. Nasza oferta obejmuje nie tylko transport na trasie Warszawa – Janki, ale także wykonujemy setki transportów krajowych i poza granice kraju. Kadra naszych pracowników jest wyszkolona i poradzi sobie z najbardziej złożonymi logistycznie przeprowadzkami. Posiadamy własną flotę aut, a także wszystkie niezbędne narzędzia, aby dać gwarancję bezpiecznego przewozu, bez ryzyka uszkodzenia mienia.

W ofercie Manatki24:

  • Transport – zajmujemy się przewozem gabarytowym i ponadgabarytowym. Auta mają wszystkie niezbędne zabezpieczenia oraz są regularnie serwisowane. Przywozimy nowe meble i sprzęty na życzenie klienta. Doradzamy, dzieląc się naszym doświadczeniem na każdym etapie przeprowadzki, a także wykonujemy przeprowadzki pod tzw. Klucz. Realizujemy wszystkie zlecenia w najkrótszym czasie, do tego potrzebnym, a przeprowadzki z nami przebiegają zawsze w miłej atmosferze i bez stresu, bo zadowolenie klientów jest dla nas najwyższą wartością.

  • Bezpłatna wycena – wykonujemy rocznie wiele zleceń od firm, jak i osób prywatnych, wstępną wycenę, możemy już wykonać podczas rozmowy telefonicznej. Nasz cennik jest klarowny i dostępny na naszej stronie internetowej i nie zawiera ukrytych kosztów. Nasze referencje od zadowolonych klientów, którym pomogliśmy w przeprowadzkach, także można sprawdzić na stronie internetowej.

  • Utylizacja – stare lub zniszczone sprzęty, które mogą być problematyczne, bierzemy na siebie, pozbywając się tego problemu z barków klientów. Utylizujemy wszystko zgodnie z zasadami recyklingu.

  • Magazyn – nasz przestronny magazyn, który znajduje się w Warszawie, bezpiecznie przechowa Państwa dobytek, który przywieziemy pod wskazany adres w nienaruszonym stanie, oraz czysty.

  • Wózek widłowy – przy przeprowadzkach szczególnie firm, może okazać się niezbędny, wynajmując od nas taki wózek wraz z operatorem, oszczędzają Państwo czas i pieniądze.

  • Bezpłatne materiały – na życzenie klientów dostarczamy niezbędne materiały, które są potrzebne w trakcie przeprowadzki takie jak: kartony, worki, pianka, folia stretch czy bąbelkowa. Nasi pracownicy z największą dbałością zabezpieczają mienie, aby w trakcie transportu, nic nie uległo zniszczeniu.

  • Montaż / demontaż – jeśli zajdzie potrzeba rozkręcamy meble i składamy w miejscu docelowym, dbając o mienie właściciela z największą starannością. W naszej ofercie także montujemy nowe meble i sprzęty przywiezione ze sklepu.

Nie ma rzeczy niemożliwych dla Manatki24. Do wszystkich zleceń podchodzimy indywidualnie, czy potrzebujesz transportu na trasie Warszawa – Janki, czy też transport poza granice kraju, zapraszamy do kontaktu, a rozwiejemy wszelkie wątpliwości, czy jesteśmy tym, czego Państwo szukają.

W naszej ofercie na trasie Warszawa – Białystok znajdą Państwo:

Przewóz

Dzięki odpowiednim sprzętom, które posiadamy, możemy przewieźć dosłownie wszystko. Transport gabarytowy i ponadgabarytowy nie jest nam straszny.

Darmową wycenę

U nas koszt usługi nie zmienia się podczas wykonywania usługi i jest ustalana, jeszcze przed podjęciem zlecenia. Gwarantujemy jakość usługi na wysokim poziomie.

Pakowanie

Nasi pracownicy z dbałością spakują i zabezpieczą cały dobytek, a nawet dostarczymy materiały takie jak: worki, kartony, folię stretch oraz bąbelkową.

Magazyn

W razie potrzeby dysponujemy magazynem w Warszawie, gdzie możemy przechowywać Państwa mienie na dowolny czas, z gwarancją zwrotu pod wskazany adres po zakończeniu wynajmu.

Utylizację

Zgodnie z zasadami recyklingu pozbędziemy się starych mebli, czy zniszczonych sprzętów zalegających i zbędnych.

Indywidualne podejście

Mamy potężne zaplecze, dlatego możemy przewieźć nawet nietypowe przedmioty, którego przewozu inne firmy się nie podejmą.

Wózek widłowy

Przy zmianie siedziby firmy specjalistyczny wózek jest kluczowy. W Manatki24 posiadamy taki wózek oraz zespół z odpowiednimi pozwoleniami.

Przeprowadzki międzymiastowe Warszawa Białystok

Kontakt

Zamów wycenę

Szybko i łatwo, bez zobowiązań

Zadzwoń:

730 04 05 06

Jak wyceniamy przeprowadzki w Jankach?

Każda wycena przeprowadzki jest indywidualna. Wszystko zależy od ilości godzin potrzebnych, aby wykonać przeprowadzkę międzymiastową, a także od ilości osób, które będą potrzebne, do przeprowadzenia usługi. Wykonujemy wiele przeprowadzek, więc większość usług jesteśmy w stanie wycenić już podczas rozmowy telefonicznej.

Dlaczego warto wynająć Manatki24, przy przeprowadzce międzymiastowej Warszawa - Białystok?

Rozwijamy się, inwestujemy oraz rozwijamy firmę, a przede wszystkim nie ukrywamy żadnych kosztów. Opinie od zadowolonych Klientów, to nasza chluba, a nasze referencje mówią same za siebie.
Zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem, a na pewno rozwiejemy wszelkie wątpliwości i dostosujemy ofertę do Państwa potrzeb. Dla nas chcieć to móc!

Manatki24 to profesjonalna firma przeprowadzkowa, która specjalizuje się w przeprowadzkach międzymiastowych, zapewniając swoim Klientom bezproblemową i efektywną obsługę na każdym etapie procesu. Niezależnie od tego, czy planujesz przeprowadzkę z Warszawy do Krakowa, czy z Gdańska do Warszawy, Manatki24 jest doskonałym wyborem, który zdejmie z Ciebie ciężar organizacji i logistyki.

Przeprowadzki Janki

Poznaj opinie naszych Klientów