Śledź nas

Przeprowadzki Zielonka

Przeprowadzki Mazowieckie

Przeprowadzki Zielonka

Planujesz przeprowadzkę, ale nie wiesz jak za to się zabrać? O ile przewiezienie kartonów jest możliwe pomimo większych kosztów przewozu, meble zaś są problematyczne ze względu na swoje rozmiary. Bez dużego auta, niestety nie poradzimy sobie z przewiezieniem całego dobytku. Samodzielna przeprowadzka wymaga od nas masę siły, ale także niepotrzebnych nerwów. Dobrze zaplanowana przeprowadzka z profesjonalną firmą, rozwiąże Twoje problemy i zdejmie ten ciężar z Twoich barków.

Mieszkańcom Zielonki, ale także okolic w przeprowadzce pomogą Manatki24.
Jesteśmy profesjonalną firmą, która prężnie rozwija się w swoim fachu, aby sprostać nawet najtrudniejszej przeprowadzce. Naszymi atutami na pewno są wykwalifikowani pracownicy, profesjonalny sprzęt oraz auta dostosowane specjalnie do takich zadań. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i wiemy, co zrobić, aby Twoja zmiana zamieszkania poszła szybko i bez zbędnych dodatkowych kosztów.

Wycena jest bezpłatna i niezobowiązująca.
Mamy konkurencyjne ceny, bez ukrytych kosztów. Jakość powinna iść z ceną i u nas właśnie tak jest! Stawiamy przede wszystkim na jakość wykonywanej usługi, a wygórowane ceny zostawiamy dla konkurecji.

Wszelkie trudy związane z przeprowadzką bierzemy na siebie, łącznie z zabezpieczeniem załadunku, czy też z jego montażem i demontażem. Zajmujemy się utylizacją zniszczonych i niezbędnych mebli z twojego domu, czy też firmy. Nasze usługi nie są skierowane jedynie dla osób prywatnych. Mamy także referencje, od zadowolonych właścicieli firm, których przybywa z każdą przeprowadzką  przez nas wykonywaną.

Twój dobytek bezpiecznie przewieziemy w każde miejsce na mapie Polski, ale także poza granice kraju jeśli zajdzie taka potrzeba.

Dla Manatki24 chcieć to móc!
Zaufaj doświadczonej firmie i dołącz także do grona zadowolonych klientów, którzy przeszli z nami przez przeprowadzkę bezproblemowo.

W naszej ofercie na trasie Warszawa – Białystok znajdą Państwo:

Przewóz

Dzięki odpowiednim sprzętom, które posiadamy, możemy przewieźć dosłownie wszystko. Transport gabarytowy i ponadgabarytowy nie jest nam straszny.

Darmową wycenę

U nas koszt usługi nie zmienia się podczas wykonywania usługi i jest ustalana, jeszcze przed podjęciem zlecenia. Gwarantujemy jakość usługi na wysokim poziomie.

Pakowanie

Nasi pracownicy z dbałością spakują i zabezpieczą cały dobytek, a nawet dostarczymy materiały takie jak: worki, kartony, folię stretch oraz bąbelkową.

Magazyn

W razie potrzeby dysponujemy magazynem w Warszawie, gdzie możemy przechowywać Państwa mienie na dowolny czas, z gwarancją zwrotu pod wskazany adres po zakończeniu wynajmu.

Utylizację

Zgodnie z zasadami recyklingu pozbędziemy się starych mebli, czy zniszczonych sprzętów zalegających i zbędnych.

Indywidualne podejście

Mamy potężne zaplecze, dlatego możemy przewieźć nawet nietypowe przedmioty, którego przewozu inne firmy się nie podejmą.

Wózek widłowy

Przy zmianie siedziby firmy specjalistyczny wózek jest kluczowy. W Manatki24 posiadamy taki wózek oraz zespół z odpowiednimi pozwoleniami.

Przeprowadzki międzymiastowe Warszawa Białystok

Kontakt

Zamów wycenę

Szybko i łatwo, bez zobowiązań

Zadzwoń:

730 04 05 06

Jak wyceniamy przeprowadzki w Zielonce?

Każda wycena przeprowadzki jest indywidualna. Wszystko zależy od ilości godzin potrzebnych, aby wykonać przeprowadzkę międzymiastową, a także od ilości osób, które będą potrzebne, do przeprowadzenia usługi. Wykonujemy wiele przeprowadzek, więc większość usług jesteśmy w stanie wycenić już podczas rozmowy telefonicznej.

Dlaczego warto wynająć Manatki24, przy przeprowadzce międzymiastowej Warszawa - Białystok?

Rozwijamy się, inwestujemy oraz rozwijamy firmę, a przede wszystkim nie ukrywamy żadnych kosztów. Opinie od zadowolonych Klientów, to nasza chluba, a nasze referencje mówią same za siebie.
Zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem, a na pewno rozwiejemy wszelkie wątpliwości i dostosujemy ofertę do Państwa potrzeb. Dla nas chcieć to móc!

Manatki24 to profesjonalna firma przeprowadzkowa, która specjalizuje się w przeprowadzkach międzymiastowych, zapewniając swoim Klientom bezproblemową i efektywną obsługę na każdym etapie procesu. Niezależnie od tego, czy planujesz przeprowadzkę z Warszawy do Krakowa, czy z Gdańska do Warszawy, Manatki24 jest doskonałym wyborem, który zdejmie z Ciebie ciężar organizacji i logistyki.

Przeprowadzki Zielonka

Poznaj opinie naszych Klientów