Śledź nas

Transport mebli z wniesieniem

Przewóz rzeczy

Transport mebli - przewóz rzeczy

Kupujesz meble albo sprzedajesz i masz problem z ich transportem oraz z wniesieniem?
Zazwyczaj meble są problematyczne dla nas w przewozach, przez swoją wielkość, czy też wagę. Taki transport nie musi być utrapieniem dla nas, gdy wynajmiemy do tego firmę przeprowadzkową taką jak Manatki24. Takie firmy wykonują setki najróżniejszych przewozów. Dodatkowo mogą nas wyręczyć nie tylko w przewozie, a także we wniesieniu oraz w montażu mebli ze sklepu, czy też starych antyków, które właśnie kupiliśmy i są rozłożone na mniejsze elementy.
Meble co prawda, można próbować przewieźć na własną rękę, ale mało kto posiada auto dostawcze, które pomieści gabarytowy załadunek. Ryzyko zniszczenia mebli takim sposobem przewożenia też jest ogromnie duże. Ponadto w pojedynkę, jest to zadanie nie do wykonania i ryzykujemy utratą zdrowia oraz urazami.
Osobówką możemy zatem przewieźć niewielki mebel, czy także na wypożyczonej przyczepce, ale czy warto próbować i ponosić ryzyko zniszczenia mebla? Nieodwracalnie możemy uszkodzić przedmiot, a przy tym stracić pieniądze.

Kontakt

Manatki24

Jak duży jest koszt przewozu?

W Manatkach24 takie wyceny są indywidualne, darmowe i przede wszystkim niezobowiązujące. Zajmujemy się przewozem gabarytowym, ponadgabarytowym, dbając o dokładne zabezpieczenie na czas transportu. Mamy doświadczenie, a w naszych rękach nawet meblarskie dzieła sztuki są bezpieczne. Nasze auta posiadają windy oraz pasy zabezpieczające załadunek, aby nie uległ zniszczeniu, nawet przy największych wstrząsach na drodze. Wykonujemy transport mebli z wniesieniem. Przywozimy nowe meble ze sklepu, a także na życzenie klienta zajmujemy się ich montażem.
Zajmujemy się kompleksowymi przewozami w kraju, jak i poza jego granice. Wykonujemy rocznie setki najróżniejszych przewozów. Kadra naszych pracowników to specjaliści w swoim fachu i dołożą wszelkich starań, aby wszystko poszło szybko, sprawnie i bezpiecznie.
Zapraszamy po darmową i niezobowiązującą wycenę!

Transport mebli z wniesieniem - przewóz rzeczy

Opinie i recenzje Klientów

Zobacz, dlaczego nasi Klienci polecają nasze usługi, dzięki którym ich przeprowadzki stały się znacznie łatwiejsze i mniej stresujące.