Śledź nas

Przeprowadzki międzynarodowe

Polska Niemcy

Przeprowadzki Polska Niemcy

Przeprowadzka poza granice kraju jest niezwykle złożona logistycznie. Pochłania masę stresu, a także formalności i naszego czasu. Samo pakowanie bywa stresujące, gdyż chcemy wszystko przewieźć za jednym kursem. Dużo spraw nie zawsze idzie tak, jakbyśmy tego chcieli, szczególnie jeśli to nasza pierwsza, tak duża przeprowadzka.
Najlepszym, a zarazem najprostszym sposobem, jest wybranie firmy, która ma doświadczenie w tego typu przewozach. Oszczędzi nam to pieniądze, nerwy i będziemy mieli pewność, że wszystko zostanie zrobione tak, jak należy, a nam zostanie tylko cieszyć się ze zmiany miejsca zamieszkania. Tylko jak wybrać dobrą firmę, która będzie miała doświadczenie w przewozach na trasie Polska – Niemcy, a przy tym nie wyciągnie nam z kieszeni ostatniego grosza?

Zwrócić uwagę przy wyborze firmy przeprowadzkowej na trasie Polska – Niemcy:

Auto

Musi być pakowne, najlepiej z windą, oraz musi mieć pasy zabezpieczające, aby nasz załadunek nie przemieszczał się podczas transportu. Samochód powinien być w pełni sprawny i nie wzbudzać naszych podejrzeń, czy przypadkiem się nie rozpadnie na drodze podczas przewozu naszego dobytku.

Formalności

Formalności takie jak licencja na przewóz poza granice kraju, to obowiązkowy dokument, który musi posiadać firma przeprowadzkowa, jeśli nie chcemy utknąć na granicy i pośpiesznie szukać kolejnej firmy, która dokończy przewóz naszych rzeczy, tym samym tracąc kolejne pieniądze i czas.

Waga platformowa

To standard przy przewozie poza granice kraju. Każde auto ma określoną ładowność, której nie możemy przekroczyć. O ile może zmieści się nasz załadunek na pace auta, a jest przekroczona ładowność, jest to zwyczajnie niebezpieczne. Takim autem ciężko ominąć przeszkodę, a grozi to także wypadnięciem samochodu z toru jazdy i wypadkiem, gdzie nasz dobytek ulegnie zniszczeniu.

Magazyn

Jeśli potrzebujemy przechować na jakiś czas część z naszego dobytku, dobrze jest się zorientować, czy firma transportowa go posiada. Tak samo, jeśli mamy przedmioty gabarytowe i ponadgabarytowe, może nam się przydać wózek widłowy, a wynajęcie go od firmy przeprowadzkowej, jest dla nas oszczędnością czasu i pieniędzy.

Utylizacja

Przy tego typu przeprowadzkach jest nieodzownym elementem. Zazwyczaj zmiana miejsca zamieszkania, wiąże się także z pozbywaniem się starych, czy też zniszczonych sprzętów i mebli. Jest to nie tyle ciężkie do zrobienia w pojedynkę ile uciążliwe i ryzykowne dla naszego zdrowia. Warto zatem to zostawić dla innych. Dobre firmy przeprowadzkowe zajmą się dźwiganiem i utylizacją zgodnie z zasadami recyklingu, gdyż mają w swojej ofercie taką usługę.

Wycena

Powinna być darmowa i niezobowiązująca. Firma, która ma doświadczenie w tego typu transportach, już podczas rozmowy telefonicznej powinna podać wstępną wycenę naszego transportu. Nie wybierajmy pierwszej lepszej firmy, która oferuje nam najniższą kwotę za usługę. Sprawdźmy referencje, popytajmy o opinie i przede wszystkim zorientujmy się w stawkach za taką usługę. Cena nie powinna być głównym wyznacznikiem, lecz powinna być adekwatna do jakości wykonywanych usług jakich oczekujemy.

Neuschwanstein Castle, Germany
green mountain beside body of water during daytime

Kontakt

Zamów wycenę

Szybko i łatwo, bez zobowiązań

Zadzwoń:

730 04 05 06

Jak wyceniamy przeprowadzki międzymiastowe - Polska Niemcy ?

Każda wycena przeprowadzki jest indywidualna. Wszystko zależy od ilości godzin potrzebnych, aby wykonać przeprowadzkę międzynarodową, a także od ilości osób, które będą potrzebne, do przeprowadzenia usługi. Wykonujemy wiele przeprowadzek, więc większość usług jesteśmy w stanie wycenić już podczas rozmowy telefonicznej.

Dlaczego warto wynająć Manatki24, przy przeprowadzce międzynarodowej Polska Niemcy?

W Manatki24 rozumiemy potrzeby naszych Klientów, do których zawsze mamy indywidualne podejście. Jesteśmy liderami w naszym fachu i podchodzimy do każdego zlecenia z największą dokładnością i dbałością. Wykonujemy przeprowadzki na trasie Polska – Niemcy, a także setki przeprowadzek rocznie w obrębie kraju. Przewozimy zarówno Klientów indywidualnych, jak i największe firmy. Zadowolenie Klienta stawiamy na pierwszym miejscu, a doświadczona kadra naszych pracowników służy pomocą na każdym etapie przeprowadzki. Mamy warunki oraz chęci, a przeprowadzki to nie tylko nasza praca, a także pasja, którą wykonujemy z przyjemnością. Z nami przeprowadzki są profesjonalne, bezstresowe oraz w miłej atmosferze.
Zapraszamy do kontaktu!

Przeprowadzki międzynarodowe

Manatki24 to profesjonalna firma przeprowadzkowa, która specjalizuje się w przeprowadzkach międzynarodowych, zapewniając swoim Klientom bezproblemową i efektywną obsługę na każdym etapie procesu. Niezależnie od tego, czy planujesz przeprowadzkę z Warszawy do Austrii, czy z Niemiec do Warszawy, Manatki24 jest doskonałym wyborem, który zdejmie z Ciebie ciężar organizacji i logistyki.

Poznaj opinie naszych Klientów