Śledź nas

Przewóz scenografii

Bezpieczny transport dla kreatywnych projektów

Przewóz scenografii oraz transport eventów

Podczas imprez plenerowych oraz tych zamkniętych dużą rolę odgrywa nagłośnienie, oświetlenie oraz cała scenografia, która nadaje klimat przy każdej imprezie. Nie ważne, czy to dożynki, czy koncert popularnej gwiazdy, w każdym przypadku potrzebny jest profesjonalny sprzęt. Transport na własną rękę może być niezwykle trudny lub nawet nierealny do zorganizowania, poprzez duże gabaryty sprzętu nagłaśniającego, czy też elementów sceny. Postaw na doświadczoną firmę, która ma doświadczenie w transporcie wyposażenia na wszelkiego rodzaju imprezy oraz eventy. Jak najlepiej się do tego przygotować? Kogo wybrać, aby nie przepłacić za usługę na wysokim poziomie?
To pytania, które często sobie zadajemy, organizując imprezy oraz eventy. Warto zająć się wcześniej takimi sprawami i nie czekać aż sezon rozpocznie się na dobre. Takie eventy są bardzo popularne niezależnie od wielkości organizowanej imprezy. Jest to doskonała okazja, dla firm, które zajmują się transportem. Manatki24, może ci pomóc i zdjąć większość trudu z twoich barków. Nasza firma codziennie mierzy się z transportem wielkogabarytowym, ale także tym najcenniejszym. U nas masz pewność w profesjonalne wykonanie usługi na najwyższym poziomie, za niewygórowaną cenę.

Kontakt

Manatki24

Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz wysoki standard usług

Profesjonalny sprzęt do transportu nagłośnienia, oświetlenia oraz scenografii, który posiadamy oraz specjalnie auta wyposażone w odpowiednie zabezpieczenia niwelują ryzyko uszkodzenia mienia. Kadra naszych pracowników jest przeszkolona i przede wszystkim ma ogromne doświadczenie oraz są specjalistami w swojej dziedzinie.
W Manatki24 gwarantujemy:

  • Wykonanie usługi w najkrótszym czasie do tego potrzebnym.
  • Starannie zabezpieczenie całego sprzętu używanego podczas imprez oraz eventów.
  • Bezpieczeństwo załadunku podczas transportu.
  • Niezobowiązującą i darmową wycenę.

Zapraszamy do współpracy.

Przewóz scenografii oraz transport eventów

Przewóz scenografii oraz transport eventów

W Manatki24, na co dzień mierzymy się z przeprowadzkami dla osób prywatnych oraz firm. Nie jest nam jednak obcy przewóz scenografii, oświetlenia, nagłośnienia, najróżniejszego sprzętu elektronicznego w tym telebimów, czy wideorejestratorów. Nasze duże auta z wbudowaną windą są w stanie pomieścić oraz usprawnić transport całej scenografii, oraz elementów dekoracji czy też delikatnego sprzętu. Odległość nie jest dla nas problemem. Nasze usługi oferujemy zarówno na terenie kraju, jak i poza granicami. Dbamy o to, żeby cały sprzęt dotarł w nienaruszonym stanie, oraz był doskonale przygotowany na zbliżającą się imprezę czy też event.

Opinie i recenzje Klientów

Zobacz, dlaczego nasi Klienci polecają nasze usługi, dzięki którym ich przeprowadzki stały się znacznie łatwiejsze i mniej stresujące.