Śledź nas

Przeprowadzki międzymiastowe

Warszawa - Kraków

Przeprowadzki Warszawa Kraków

W Manatki24 oferujemy przewóz krajowy na trasie Warszawa – Kraków. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i firm. Specjalizujemy się w transporcie ponadgabarytowym oraz cennych antyków. Posiadamy odpowiednio wyposażone auta w zabezpieczenia, a własna flota aut, pozwala na odpowiednie dobranie samochodu. U nas wycena jest darmowa i niezobowiązująca, jeszcze przed podjęciem zlecenia. Gwarantujemy, że nie zmieni się w trakcie wykonywania usługi. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz wszystkie niezbędne sprzęty do wykonania nawet najtrudniejszych przeprowadzek.

W Manatki24 na trasie Warszawa – Kraków oferujemy:

Materiały

Dostarczenie wszystkich niezbędnych materiałów do pakowania (worki, kartony, folia stretch oraz bąbelkowa, taśma).

Pakowanie

Pakowanie wszystkiego w kartony.

Demontaż oraz montaż mebli we wskazanym miejscu.
Przewóz

Bezpieczny transport, bez ryzyka uszkodzenia załadunku.

Utylizację

Utylizację starych mebli oraz sprzętów zgodnie z zasadami recyklingu.

Magazyn

Przechowywanie w naszym magazynie.

Transport ze sklepu nowych mebli i sprzętów.
Transport zza granicy do Polski.
carriage in city

Kontakt

Zamów wycenę

Szybko i łatwo, bez zobowiązań

Zadzwoń:

730 04 05 06

Dlaczego warto wynająć Manatki24, przy przeprowadzce międzymiastowej Warszawa - Kraków?

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowników, która skróci nawet najbardziej wymagającą przeprowadzkę do niezbędnego minimum. Oferujemy nie tylko przewóz na trasie Warszawa – Kraków, ale także przewóz międzykrajowy. Jeśli Państwo potrzebują przewiezienia nowych mebli, czy też sprzętów ze sklepu, w tym także możemy pomóc. Służymy radami oraz naszym doświadczeniem na każdym etapie przeprowadzki, które zdobyliśmy podczas wykonywania tego typu usług.
Nie ma znaczenia, jakie rzeczy mają Państwo do przewiezienia, nasza kadra wykwalifikowanych pracowników poradzi sobie ze wszystkim. Jesteśmy elastyczni, aby dostosować się do wszystkich Państwa potrzeb.
Firma Manatki24 jest liderem w przeprowadzkach mieszkań, firm, biur oraz instytucji. Dzięki zdobytemu doświadczeniu potrafimy sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagającego klienta. Przeprowadzki krajowe muszą być zaplanowane i zrealizowane od samego początku do końca i to gwarantuje firma Manatki24!!!
Mają Państwo jeszcze jakieś pytania? Zapraszamy do kontaktu, rozwiejemy wszystkie wątpliwości.

Manatki24 to profesjonalna firma przeprowadzkowa, która specjalizuje się w przeprowadzkach międzymiastowych, zapewniając swoim Klientom bezproblemową i efektywną obsługę na każdym etapie procesu. Niezależnie od tego, czy planujesz przeprowadzkę z Warszawy do Krakowa, czy z Gdańska do Warszawy, Manatki24 jest doskonałym wyborem, który zdejmie z Ciebie ciężar organizacji i logistyki.

Wybierając Manatki24, zyskujesz!

Poznaj opinie naszych Klientów