Śledź nas

Przeprowadzki międzymiastowe

Warszawa - Poznań

Przeprowadzki Warszawa Poznań

Szukasz transportu między Warszawą a Poznaniem? Trafiłeś idealnie! W Manatki24 oferujemy taką właśnie usługę za niewygórowaną cenę. Sprawnie przeprowadzamy setki przeprowadzek w całym kraju, od osób prywatnych, po największe firmy. Nasze auta są na bieżąco serwisowane, z niezbędnymi zabezpieczeniami potrzebnymi do bezpiecznego przetransportowania nawet ponadgabarytowego załadunku. Wykwalifikowani pracownicy usprawnią każdą przeprowadzkę oraz bezpiecznie przewiozą całe wyposażenie i wyręczą Cię w noszeniu nawet najcięższych przedmiotów takich jak sejf.

W naszej ofercie na trasie Warszawa – Poznań znajdą Państwo:

Pakowanie

Pomożemy w zabezpieczeniu mienia, a jeśli będzie też taka potrzeba, dostarczymy wszystkie niezbędne do tego materiały: kartony, pianka, folia stretch, czy też folia bąbelkowa.

Bezpłatna wycena

Oferujemy indywidualną bezpłatną wycenę, która do niczego nie zobowiązuje.

Przewóz

W ofercie znajdą Państwo nie tylko przewóz na trasie Warszawa – Poznań, ale także przewóz międzykrajowy w bezpiecznych warunkach, bez ryzyka uszkodzenia mienia. Nasze auta są regularnie serwisowane, a własna flota pozwala dobrać odpowiedni samochód, aby przewieźć załadunek, nawet za jednym kursem, tym samym zmniejszając koszty przeprowadzki.

Utylizację

Jesteśmy w stanie przewieźć praktycznie wszystko, a nasze doświadczenie pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze. Jako profesjonalna firma, także świadczymy usługi utylizacji zbędnych mebli, które często są wymieniane, przy przeprowadzkach.

Montaż i demontaż mebli

W naszych usługach zdemontujemy i złożymy meble z wyposażenia firmy, czy też domu / mieszkania.

Magazyn

Jeśli nie masz gdzie przechować swoich mebli, czy też wyposażenia firmy, w tym też możemy Państwu pomóc. Posiadamy swój własny magazyn, w którym rzeczy przeczekają, a później wrócą do właściciela czyste i w takim samym stanie, w jakim były zabrane przez naszą firmę. Posiadamy swój własny magazyn, w którym rzeczy przeczekają, a później wrócą do właściciela czyste i w takim samym stanie, w jakim były zabrane przez naszą firmę.

Przeprowadzki międzymiastowe Warszawa Białystok

Kontakt

Zamów wycenę

Szybko i łatwo, bez zobowiązań

Zadzwoń:

730 04 05 06

Jak wyceniamy przeprowadzki międzymiastowe - Warszawa - Poznań?

Każda wycena przeprowadzki jest indywidualna. Wszystko zależy od ilości godzin potrzebnych, aby wykonać przeprowadzkę międzymiastową, a także od ilości osób, które będą potrzebne, do przeprowadzenia usługi. Wykonujemy wiele przeprowadzek, więc większość usług jesteśmy w stanie wycenić już podczas rozmowy telefonicznej.

Dlaczego warto wynająć Manatki24, przy przeprowadzce międzymiastowej Warszawa - Poznań?

Do każdego Klienta, podchodzimy indywidualnie. Służymy radami, które zdobyliśmy w trakcie wykonywanych przeprowadzek. Ponadto jesteśmy elastyczni, dzięki czemu Manatki24 zyskują, coraz to większe grono zadowolonych Klientów na terenie całego kraju, jak i poza granicami. Jeśli cenisz sobie profesjonalne podejście, długoletnie doświadczenie i nie lubisz tracić czasu, to trafiłeś idealnie! To wszystko zapewniamy naszym Klientom. Klarowny cennik oraz nasze referencje znajdują się na naszej stronie internetowej, potwierdzając nasze słowa.

Manatki24 to profesjonalna firma przeprowadzkowa, która specjalizuje się w przeprowadzkach międzymiastowych, zapewniając swoim Klientom bezproblemową i efektywną obsługę na każdym etapie procesu. Niezależnie od tego, czy planujesz przeprowadzkę z Warszawy do Poznania, czy z Gdańska do Warszawy, Manatki24 jest doskonałym wyborem, który zdejmie z Ciebie ciężar organizacji i logistyki.

Poznaj opinie naszych Klientów