Śledź nas

Przeprowadzki międzymiastowe

Warszawa - Gdańsk

Przeprowadzki Warszawa Gdańsk

W Manatki24 specjalizujemy się w przewozie międzymiastowym na trasie Warszawa – Gdańsk. Nasza niezawodna flota jest przystosowana do tego typu przewozów. Nasze auta posiadają specjalnie zabezpieczenia, które nawet na największych wstrząsach na drodze uchronią załadunek przed zniszczeniem. Pakowność naszych aut pozwala na przewiezienie załadunku za jednym kursem, dzięki czemu oszczędzają Państwo pieniądze i czas.

W naszej ofercie na trasie Warszawa – Gdańsk znajdą Państwo:

Transport

Przewozimy praktycznie wszystko, od zwykłych przeprowadzek osób prywatnych, po największe firmy, a także przewóz gabarytowy. Dodatkowo przywieziemy ze sklepu nowe meble i je złożymy, na życzenie Klienta.

Załadunek

Bierzemy na siebie załadunek oraz rozładunek w wyznaczonym miejscu, oraz wniesienie i wyniesienie nawet najcięższego załadunku.

Pakowanie

Profesjonalnie zabezpieczamy załadunek, ale także dostarczamy niezbędne materiały takie jak: kartony, piankę, folię stretch czy też bąbelkową. Zajmujemy się także pakowaniem w kartony na życzenie Klienta.

Demontaż i montaż

Meble – zajmujemy się składaniem oraz ich demontażem, a jeśli zajdzie potrzeba stare lub zniszczone meble oraz sprzęt AGD, utylizujemy zgodnie z zasadami recyklingu.

Magazyn

Posiadamy na terenie Warszawy własny magazyn, który przechowa bezpiecznie dobytek czy wyposażenie firmy. Gwarantujemy, że wszystko wróci do właściciela pod wskazany adres czyste i w nienaruszonym stanie.

river surround by buildings

Kontakt

Zamów wycenę

Szybko i łatwo, bez zobowiązań

Zadzwoń:

730 04 05 06

Jak wyceniamy przeprowadzki międzymiastowe - Warszawa - Gdańsk?

Każda wycena przeprowadzki jest indywidualna. Wszystko zależy od ilości godzin potrzebnych, aby wykonać przeprowadzkę międzymiastową, a także od ilości osób, które będą potrzebne, do przeprowadzenia usługi. Wykonujemy wiele przeprowadzek, więc większość usług jesteśmy w stanie wycenić już podczas rozmowy telefonicznej.

Dlaczego warto wynająć Manatki24, przy przeprowadzce międzymiastowej Warszawa - Gdańsk?

W Manatki24 podchodzimy do każdego zlecenia indywidualnie, będąc przy tym elastycznym. Nasze usługi nie tylko są skierowane do osób potrzebujących transportu na trasie Warszawa – Gdańsk, ale także zajmujemy się transportem poza granice kraju. Cechuje nas profesjonalizm oraz terminowość. Nasze doświadczenie pozwala nam sprostać nawet najbardziej złożonym przeprowadzkom, w trosce o zadowolenie wszystkich naszych Klientów. Służymy fachowym wsparciem na każdym etapie przeprowadzki.
W naszej firmie wycena jest darmowa i niezobowiązująca, wykonywana jeszcze przed zleceniem. Gwarantujemy, że koszt transportu nie ulegnie zmianie, w trakcie wykonywanej usługi.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu, a rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Manatki24 to profesjonalna firma przeprowadzkowa, która specjalizuje się w przeprowadzkach międzymiastowych, zapewniając swoim Klientom bezproblemową i efektywną obsługę na każdym etapie procesu. Niezależnie od tego, czy planujesz przeprowadzkę z Warszawy do Krakowa, czy z Gdańska do Warszawy, Manatki24 jest doskonałym wyborem, który zdejmie z Ciebie ciężar organizacji i logistyki.

Poznaj opinie naszych Klientów