Śledź nas

Przeprowadzki Otwock

Przeprowadzki Mazowieckie

Przeprowadzki Otwock

Czeka cię zmiana siedziby i potrzebujesz transportu? Trafiłeś idealnie! W Manatki24 specjalizujemy się w przewozach nie tylko na terenie Otwocka, ale także zajmujemy się przeprowadzkami międzymiastowymi oraz międzykrajowymi. W naszej firmie zajmujemy się kompleksowymi przeprowadzkami firm do nowych siedzib. 

Montujemy oraz demontujemy całe wyposażenie, a stare oraz zniszczone wyposażenie na życzenie klienta, utylizujemy zgodnie ze standardami. Ofertę kierujemy do każdego rodzaju firm, ale także do osób prywatnych, które potrzebują transportu. Nasza firma jest elastyczna, dzięki czemu zyskujemy coraz większe grono zadowolonych klientów, nie tylko na terenie Otwocka, ale także poza granicami kraju.

Każda przeprowadzka jest pracochłonna i nie zawsze, jesteśmy w stanie w pełni wykonać ją sami na własną rękę. Transport mebli, czy też wyposażenia firmy, wymaga odpowiednio dużego auta oraz odpowiednich zabezpieczeń. Bez odpowiedniego przygotowania, załadunek może się uszkodzić, generując nieprzewidywalne koszty na dużą kwotę. Jesteśmy profesjonalną firmą, która posiada wykwalifikowaną kadrę pracowników, oraz własną niezawodną flotę samochodów, specjalnie wyposażoną do wykonywania tego typu usług. 

Jesteśmy w stanie przewieźć praktycznie wszystko, a nasze doświadczenie pozwoli zaoszczędzić czas. Przewieziemy nawet najcięższy załadunek oraz dostarczymy wszystkie niezbędne materiały potrzebne do przeprowadzki, jeśli zajdzie taka potrzeba. O wszystko zadbamy z największą precyzją oraz dbałością. Nasza firma, nie tylko oferuje usługi międzymiastowe, ale także te międzynarodowe.

Wycena jest całkowicie darmowa, nie tylko na terenie Otwocka i dla firm, ale także dla osób prywatnych. Jeśli nie masz gdzie przechować swoich mebli, czy też wyposażenia firmy, w tym też możemy pomóc. Posiadamy swój własny magazyn, w którym rzeczy przeczekają, a później wrócą czyste i w takim samym stanie, w jakim były zabrane przez naszą firmę.

Do każdego klienta, podchodzimy indywidualnie. Mamy profesjonalne podejście, długoletnie doświadczenie, a każda przeprowadzka wykonywana przez naszą firmę jest wykonywana z największą starannością! W Manatki24 usługi są wykonywane za niewygórowaną cenę, a nasz cennik jest klarowny.

Cena, która jest ustalana z góry, nie zmienia się w trakcie wykonywanej usługi!

W naszej ofercie na trasie Warszawa – Białystok znajdą Państwo:

Przewóz

Dzięki odpowiednim sprzętom, które posiadamy, możemy przewieźć dosłownie wszystko. Transport gabarytowy i ponadgabarytowy nie jest nam straszny.

Darmową wycenę

U nas koszt usługi nie zmienia się podczas wykonywania usługi i jest ustalana, jeszcze przed podjęciem zlecenia. Gwarantujemy jakość usługi na wysokim poziomie.

Pakowanie

Nasi pracownicy z dbałością spakują i zabezpieczą cały dobytek, a nawet dostarczymy materiały takie jak: worki, kartony, folię stretch oraz bąbelkową.

Magazyn

W razie potrzeby dysponujemy magazynem w Warszawie, gdzie możemy przechowywać Państwa mienie na dowolny czas, z gwarancją zwrotu pod wskazany adres po zakończeniu wynajmu.

Utylizację

Zgodnie z zasadami recyklingu pozbędziemy się starych mebli, czy zniszczonych sprzętów zalegających i zbędnych.

Indywidualne podejście

Mamy potężne zaplecze, dlatego możemy przewieźć nawet nietypowe przedmioty, którego przewozu inne firmy się nie podejmą.

Wózek widłowy

Przy zmianie siedziby firmy specjalistyczny wózek jest kluczowy. W Manatki24 posiadamy taki wózek oraz zespół z odpowiednimi pozwoleniami.

Przeprowadzki międzymiastowe Warszawa Białystok

Kontakt

Zamów wycenę

Szybko i łatwo, bez zobowiązań

Zadzwoń:

730 04 05 06

Jak wyceniamy przeprowadzki w Otwocku?

Każda wycena przeprowadzki jest indywidualna. Wszystko zależy od ilości godzin potrzebnych, aby wykonać przeprowadzkę międzymiastową, a także od ilości osób, które będą potrzebne, do przeprowadzenia usługi. Wykonujemy wiele przeprowadzek, więc większość usług jesteśmy w stanie wycenić już podczas rozmowy telefonicznej.

Dlaczego warto wynająć Manatki24, przy przeprowadzce międzymiastowej Warszawa - Białystok?

Rozwijamy się, inwestujemy oraz rozwijamy firmę, a przede wszystkim nie ukrywamy żadnych kosztów. Opinie od zadowolonych Klientów, to nasza chluba, a nasze referencje mówią same za siebie.
Zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem, a na pewno rozwiejemy wszelkie wątpliwości i dostosujemy ofertę do Państwa potrzeb. Dla nas chcieć to móc!

Manatki24 to profesjonalna firma przeprowadzkowa, która specjalizuje się w przeprowadzkach międzymiastowych, zapewniając swoim Klientom bezproblemową i efektywną obsługę na każdym etapie procesu. Niezależnie od tego, czy planujesz przeprowadzkę z Warszawy do Krakowa, czy z Gdańska do Warszawy, Manatki24 jest doskonałym wyborem, który zdejmie z Ciebie ciężar organizacji i logistyki.

Przeprowadzki Otwock

Poznaj opinie naszych Klientów