Śledź nas

Przeprowadzki Zalesie Górne

Przeprowadzki Mazowieckie

Przeprowadzki Zalesie Górne

W Manatki24 oferujemy usługi przeprowadzkowe na terenie Zalesia Górnego. Nasze usługi są skierowanie, nie tylko do osób prywatnych, ale także firm. Wykonujemy rocznie wiele transportów międzymiastowych, ale także poza granicami kraju. Jesteśmy rodzinną firmą z wieloletnim stażem, która stawia na wysoką jakość wykonywanych usług. Jesteśmy terminowi oraz punktualni. 

Posiadamy własną flotę aut, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać każdej przeprowadzce. Niezbędne wyposażenie oraz zabezpieczenia, pozwalają nam skrócić każdą przeprowadzkę do niezbędnego minimum, a także dać gwarancję, że cały załadunek dotrze w miejsce docelowe w nienaruszonym stanie.

Dla mieszkańców Zalesie Górnego oferujemy:

  • Darmową wycenę, która jest niezobowiązująca i niezmienna w trakcie wykonywanej usługi.
  • Dostarczamy niezbędne materiały do pakowania.
  • Demontujemy oraz montujemy meble w wyznaczonym miejscu.
  • Przewozimy nowo zakupione meble ze sklepu oraz je montujemy.
  • Wnoszenie oraz znoszenie wszystkich ciężkich przedmiotów.
  • Bezpieczny transport poza miasto, ale także poza granice kraju.
  • Szybką i bezproblemową przeprowadzkę w miłej atmosferze.
  • Własny magazyn na terenie Warszawy, jeśli zajdzie potrzeba, przechowania dobytku.
  • Utylizację starych i zniszczonych mebli, czy też sprzętów, zgodnie z zasadami recyklingu.

 

Koszt każdej usługi wykonywanej przez naszą firmę jest ustalany indywidualnie, lecz przeprowadzamy w Manatki24 rocznie wiele przeprowadzek domów i wstępną wycenę, możemy ustalić już telefonicznie. Nasze ceny są zależne od ilości godzin potrzebnych do wykonywania usługi oraz ilości osób, które będą wykonywać przeprowadzkę. 

Służymy radami i dzielimy się naszym doświadczeniem na każdym etapie przeprowadzki. Posiadamy niezbędne narzędzia, aby wykonać nawet najbardziej złożone przeprowadzki oraz przewieźć najcięższy załadunek pozagabarytowy.

W naszej ofercie na trasie Warszawa – Białystok znajdą Państwo:

Przewóz

Dzięki odpowiednim sprzętom, które posiadamy, możemy przewieźć dosłownie wszystko. Transport gabarytowy i ponadgabarytowy nie jest nam straszny.

Darmową wycenę

U nas koszt usługi nie zmienia się podczas wykonywania usługi i jest ustalana, jeszcze przed podjęciem zlecenia. Gwarantujemy jakość usługi na wysokim poziomie.

Pakowanie

Nasi pracownicy z dbałością spakują i zabezpieczą cały dobytek, a nawet dostarczymy materiały takie jak: worki, kartony, folię stretch oraz bąbelkową.

Magazyn

W razie potrzeby dysponujemy magazynem w Warszawie, gdzie możemy przechowywać Państwa mienie na dowolny czas, z gwarancją zwrotu pod wskazany adres po zakończeniu wynajmu.

Utylizację

Zgodnie z zasadami recyklingu pozbędziemy się starych mebli, czy zniszczonych sprzętów zalegających i zbędnych.

Indywidualne podejście

Mamy potężne zaplecze, dlatego możemy przewieźć nawet nietypowe przedmioty, którego przewozu inne firmy się nie podejmą.

Wózek widłowy

Przy zmianie siedziby firmy specjalistyczny wózek jest kluczowy. W Manatki24 posiadamy taki wózek oraz zespół z odpowiednimi pozwoleniami.

Przeprowadzki międzymiastowe Warszawa Białystok

Kontakt

Zamów wycenę

Szybko i łatwo, bez zobowiązań

Zadzwoń:

730 04 05 06

Jak wyceniamy przeprowadzki w Zalesiu Górnym?

Każda wycena przeprowadzki jest indywidualna. Wszystko zależy od ilości godzin potrzebnych, aby wykonać przeprowadzkę międzymiastową, a także od ilości osób, które będą potrzebne, do przeprowadzenia usługi. Wykonujemy wiele przeprowadzek, więc większość usług jesteśmy w stanie wycenić już podczas rozmowy telefonicznej.

Dlaczego warto wynająć Manatki24, przy przeprowadzce międzymiastowej Warszawa - Białystok?

Rozwijamy się, inwestujemy oraz rozwijamy firmę, a przede wszystkim nie ukrywamy żadnych kosztów. Opinie od zadowolonych Klientów, to nasza chluba, a nasze referencje mówią same za siebie.
Zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem, a na pewno rozwiejemy wszelkie wątpliwości i dostosujemy ofertę do Państwa potrzeb. Dla nas chcieć to móc!

Manatki24 to profesjonalna firma przeprowadzkowa, która specjalizuje się w przeprowadzkach międzymiastowych, zapewniając swoim Klientom bezproblemową i efektywną obsługę na każdym etapie procesu. Niezależnie od tego, czy planujesz przeprowadzkę z Warszawy do Krakowa, czy z Gdańska do Warszawy, Manatki24 jest doskonałym wyborem, który zdejmie z Ciebie ciężar organizacji i logistyki.

Przeprowadzki Zalesie Górne​

Poznaj opinie naszych Klientów