Śledź nas

Przeprowadzki międzymiastowe

Warszawa - Kielce

Przeprowadzki Warszawa Kielce

Szukając firmy transportowej na trasie Warszawa – Kielce, warto poszukać firmy z doświadczeniem w wykonywaniu takiej usługi. Warto zwrócić uwagę czy auta są wystarczająco duże oraz posiadają odpowiednie zabezpieczenia, a przede wszystkim warto sprawdzić, czy firma ma dobre referencje i jak długo jest na rynku. Firma, która dopiero zaczyna swoją działalność, może nie mieć doświadczenia w tak dużym przedsięwzięciu i może nie mieć stosownych sprzętów, które usprawnią i skrócą czas przeprowadzki.

W naszej ofercie na trasie Warszawa – Kielce znajdą Państwo:

Usługa pod klucz

Zajmujemy się pakowaniem wszystkiego w kartony. Zabezpieczamy załadunek i rozkręcamy meble, aby na miejscu wszystko ustawić w wyznaczonych miejscach.

Przewóz

Zajmujemy się kompleksowym transportem na trasie Warszawa – Kielce, ale także mamy w ofercie transport poza granicami kraju. Nasze auta są pakowne i posiadają odpowiednie zabezpieczenia, abyśmy mogli przewieźć nawet największy gabarytowy załadunek, bez ryzyka uszkodzenia.

Magazyn

Posiadamy własny magazyn na terenie Warszawy, który przechowa Państwa rzeczy, aby później mogły wrócić do Państwa czyste oraz w nienaruszonym stanie.

Meble

Zabezpieczamy na czas transportu, demontujemy i składamy, a jeśli zajdzie potrzeba przywieziemy nowe ze sklepu i także złożymy.

Utylizacja

Jeśli zajdzie potrzeba, stare meble oraz zniszczony sprzęt AGD zabierzemy od Państwa i podamy recyklingowi zgodnie z obowiązującymi standardami.

Przeprowadzki międzymiastowe Warszawa Kielce

Kontakt

Zamów wycenę

Szybko i łatwo, bez zobowiązań

Zadzwoń:

730 04 05 06

Jak wyceniamy przeprowadzki międzymiastowe - Warszawa - Kielce?

Każda wycena przeprowadzki jest indywidualna. Wszystko zależy od ilości godzin potrzebnych, aby wykonać przeprowadzkę międzymiastową, a także od ilości osób, które będą potrzebne, do przeprowadzenia usługi. Wykonujemy wiele przeprowadzek, więc większość usług jesteśmy w stanie wycenić już podczas rozmowy telefonicznej.

Dlaczego warto wynająć Manatki24, przy przeprowadzce międzymiastowej Warszawa - Kielce?

W Manatki24 podchodzimy profesjonalnie do każdego zlecenia, aby sprostać nawet najbardziej wymagającym Klientom. Z każdym zleceniem zyskujemy coraz większą ilość zadowolonych Klientów, a referencje są dostępne na naszej stronie.
Gwarantujemy, że cena nie ulegnie zmianie, podczas wykonywania usługi. Wycena  zawsze jest darmowa i niezobowiązująca oraz ustalana przed podjęciem zlecenia. Naszym mocnym filarem są niezawodni ludzie, którzy mają odpowiednie kwalifikacje, dzięki czemu skracamy czas przeprowadzki do niezbędnego minimum.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Manatki24 to profesjonalna firma przeprowadzkowa, która specjalizuje się w przeprowadzkach międzymiastowych, zapewniając swoim Klientom bezproblemową i efektywną obsługę na każdym etapie procesu. Niezależnie od tego, czy planujesz przeprowadzkę z Warszawy do Kielc, czy z Gdańska do Warszawy, Manatki24 jest doskonałym wyborem, który zdejmie z Ciebie ciężar organizacji i logistyki.

Poznaj opinie naszych Klientów