Śledź nas

Przeprowadzki szkół i przeprowadzki przedszkoli

Zorganizowane, bezpieczne, z myślą o komforcie najmłodszych

Przeprowadzki szkół i przeprowadzki przedszkoli

Organizujesz przeprowadzkę szkoły lub przedszkola? Ze względu na ilość mebli, materiałów edukacyjnych, zabawek i wyposażenia, zadanie jest wiele bardziej czasochłonne i wymagające, niż z pozoru może się wydawać. Nie musisz jednak obawiać się, że wszystko jest na Twojej głowie. Z przyjemnością przyjedziemy z naszymi specjalistami i pomożemy zrealizować plan od początku do końca w sposób profesjonalny, szybki oraz bezpieczny.

Przeprowadzki szkół i przedszkoli nie mają przed nami żadnych tajemnic. Nie muszą mieć ich również przed Tobą. Na przestrzeni lat udało nam się wykonać wiele takich zleceń, które zakończyliśmy 100% sukcesem. Nie ryzykuj i dołącz do grupy zadowolonych Klientów.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Stawiamy na indywidualne podejście do wszystkich zleceń. Zdajemy sobie sprawę, że każda przeprowadzka jest inna – zwłaszcza, gdy chodzi o szkołę lub przedszkole. Zapewniamy zatem:

Niezbędne materiały

Dostarczenie kartonów, taśm, folii i pozostałych niezbędnych lub przydatnych akcesoriów do pakowania i zabezpieczenia wyposażenia oraz otoczenia

Demontaż (w poprzednim lokalu) i montaż (w nowym lokalu) mebli
Zabezpieczenie transportowanego mienia
Zniesienie i załadunek oraz rozładunek i wniesienie asortymentu, mebli, sprzętu elektrycznego lub kartonów
Transport delikatnych i narażonych na uszkodzenia urządzeń elektrycznych

np. telewizory, komputery, zmywarki itp.

Transport mebli i konstrukcji ponadgabarytowych
Magazynowanie wyposażenia
Utylizację mebli lub elektroniki na życzenie klienta
Boy Playing With Boxes

Kontakt

Zamów wycenę

Szybko i łatwo, bez zobowiązań

Zadzwoń:

730 04 05 06

Jak wyceniamy przeprowadzki szkół i przedszkoli?

Każda wycena przeprowadzki jest indywidualna. Wszystko zależy od ilości godzin potrzebnych, aby wykonać przeprowadzkę szkoły lub przedszkola, a także od ilości osób, które będą potrzebne, do przeprowadzenia usługi. Wykonujemy wiele przeprowadzek, więc większość usług jesteśmy w stanie wycenić już podczas rozmowy telefonicznej.

Przeprowadzki szkół i przeprowadzki przedszkoli - z pełną troską o edukacyjny ekwipunek i bezstresowy start w nowym miejscu.

Stawiamy na kompleksowość, szybkość i dbałość o szczegóły. Zależy nam na Twoim bezpieczeństwie i komforcie, dlatego staramy się zwracać uwagę na detale i używamy jedynie wysokogatunkowych certyfikowanych narzędzi. Przeprowadzki szkół i przedszkoli nie muszą być skomplikowane i pracochłonne. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły naszych możliwości oraz wycenę przygotowaną dla Ciebie na podstawie Twoich potrzeb.

Gwarancja bezpieczeństwa

Wybierając Manatki24, zyskujesz!

Nie kupuj kota w worku. Manatki24.pl to firma, która spełnia wszystkie wymagania zamówień publicznych. Nasza oferta jest dla klientów jawna i klarowna – bez zbędnych zapisów drobnym drukiem itp. Potrzebujesz dodatkowego zabezpieczenia ze względu na wartość transportowanych przedmiotów? Nie ma problemu! Możemy wpłacić Wadium lub przyjąć inną formę zabezpieczenia.

Opinie i recenzje Klientów

Zobacz, dlaczego nasi Klienci polecają nasze usługi, dzięki którym ich przeprowadzki stały się znacznie łatwiejsze i mniej stresujące.