Śledź nas

Przeprowadzki międzymiastowe

Warszawa - Szczecin

Przeprowadzki Warszawa Szczecin

Manatki24 to firma, która stawia na wysoką jakość wykonywania usług za niewygórowaną cenę. Rocznie wykonujemy setki najróżniejszych przewozów, nie tylko na trasie Warszawa – Szczecin, a także w naszych usługach znajdą Państwo przewóz poza granice kraju. Kadra naszych pracowników ma niezbędne kwalifikacje i ogromne doświadczenie, dzięki czemu nasze usługi wykonujemy w najkrótszym czasie do tego potrzebnym.

W naszej ofercie na trasie Warszawa – Szczecin znajdą Państwo:

Bezpłatną wycenę

Już podczas rozmowy telefonicznej, możemy podać wstępny kosztorys przeprowadzki prywatnego klienta, jak i największej firmy. W Manatki24, ceny nigdy nie ulegają zmianie, podczas wykonywanej usługi, bo dla nas słowo droższe od pieniędzy!

Bezpieczny transport

Dostarczamy bezpłatnie wszystkie niezbędne materiały do pakowania, a w razie potrzeby, nasi pracownicy wszystko zabezpieczą i spakują w kartony z największą dbałością, aby wszystko dojechało w miejsce docelowe w nienaruszonym stanie, nawet przy największych wstrząsach na drodze.

Jakość

To nie tylko wykwalifikowana kadra pracowników, ale także sprawne auta serwisowane na bieżąco. Posiadamy własną flotę, dzięki czemu możemy bez problemu dostosować auto pod potrzeby Klienta. Wszystkie nasze auta są specjalistycznie dostosowane w zabezpieczenia, aby załadunek nie uległ zniszczeniu w trakcie transportu. Usprawniamy każdą przeprowadzkę, dzięki niezbędnym narzędziom, jak schodołaz, którego nie wszystkie firmy posiadają.

Doświadczenie w przewozie gabarytowym oraz ponadgabarytowym

Niestraszny dla nas jest przewóz ciężkich przedmiotów jak sejf, kasa pancerna czy nawet pianino i inne nietypowe przedmioty. W naszych rękach nawet dzieła sztuki są bezpieczne, bo rozumiemy, że wartość sentymentalna jest droższa od pieniędzy.

Magazyn

Przechowa dobytek Klienta, czy też firmy, który znajduje się na terenie Warszawy. Na stanie Manatki24, posiadamy także wózek widłowy, który może okazać się niezbędny przy zmianie siedziby firmy. Wynajmując od nas wózek z operatorem, oszczędzają Państwo czas i pieniądze.

Utylizacja

Utylizacja wszystkich zbędnych, czy też zniszczonych sprzętów i mebli i innych przedmiotów zgodnie z zasadami recyklingu.

a street light sitting in front of a tall building

Kontakt

Zamów wycenę

Szybko i łatwo, bez zobowiązań

Zadzwoń:

730 04 05 06

Jak wyceniamy przeprowadzki międzymiastowe - Warszawa - Szczecin?

Każda wycena przeprowadzki jest indywidualna. Wszystko zależy od ilości godzin potrzebnych, aby wykonać przeprowadzkę międzymiastową, a także od ilości osób, które będą potrzebne, do przeprowadzenia usługi. Wykonujemy wiele przeprowadzek, więc większość usług jesteśmy w stanie wycenić już podczas rozmowy telefonicznej.

Dlaczego warto wynająć Manatki24, przy przeprowadzce międzymiastowej Warszawa - Szczecin?

Wybierając Manatki24 na trasie Warszawa – Szczecin, otrzymują Państwo kompleksowe usługi załadunku oraz rozładunku, w wyznaczonym miejscu. Bierzemy na siebie montaż i demontaż mebli oraz sprzętów, a także na życzenie Klientów pomagamy w transporcie nowych sprzętów i mebli ze sklepu. Gwarantujemy terminowość i punktualność!
Zapraszamy do kontaktu, a rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Manatki24 to profesjonalna firma przeprowadzkowa, która specjalizuje się w przeprowadzkach międzymiastowych, zapewniając swoim Klientom bezproblemową i efektywną obsługę na każdym etapie procesu. Niezależnie od tego, czy planujesz przeprowadzkę z Warszawy do Szczecina, czy z Gdańska do Warszawy, Manatki24 jest doskonałym wyborem, który zdejmie z Ciebie ciężar organizacji i logistyki.

Poznaj opinie naszych Klientów