Śledź nas

Przeprowadzki międzynarodowe

Polska Francja

Przeprowadzki Polska Francja

Nasza firma Manatki24 to rodzinna firma, która działa od wielu lat na rynku. Jesteśmy liderami w naszej dziedzinie i nie spoczywamy na laurach, a cały czas inwestujemy w wyposażenie naszej firmy, a także podnosimy kwalifikacje naszych pracowników. Rocznie wykonujemy setki transportów krajowych, ale także zagranicznych między innymi na trasie Warszawa – Francja. Posiadamy międzynarodową licencję na przewóz oraz specjalistyczną wagę platformową, aby nie przekroczyć ładowności załadunku, co jest niezwykle ważne szczególnie w transporcie poza granice kraju.

W naszej ofercie na trasie Polska Francja znajdą Państwo:

Transport

Nasze auta posiadają niezbędne zabezpieczenia załadunku, a także rampę. Nasza flota jest regularnie serwisowania i niezawodna. Bez problemu dopasujemy auto do potrzeb Klienta, a nasze specjalistyczne sprzęty usprawnią każdą przeprowadzkę. Nie jest nam straszny załadunek gabarytowy i ponadgabarytowy. Specjalizujemy się w przewozie nietypowych rzeczy, a także delikatnych. Świadczymy nasze usługi transportowe na trasie z Francji do Polski.

Kompleksowość

Nasza kadra wykwalifikowanych pracowników może wszystko spakować w kartony oraz z największą dbałością zabezpieczyć, aby nic nie uległo zniszczeniu w tak długim transporcie. Demontujemy meble i w miejscu docelowym zajmujemy się ich montażem. Dostarczamy bezpłatnie kartony, worki, piankę czy folię stretch lub bąbelkową.

Magazyn

Jeśli zajdzie potrzeba przechowania dobytku, posiadamy własny i przestronny magazyn na terenie Warszawy. Ponadto zajmujemy się utylizacją starych lub zniszczonych mebli i sprzętów. Dostarczamy także na życzenie Klienta nowe meble ze sklepu.

Kosztorys

Każda przeprowadzka wyceniana jest u nas indywidualnie i jest to usługa zawsze darmowa, niezależnie czy jest to transport krajowy, czy na trasie Warszawa – Francja. Do każdego zlecenia podchodzimy subiektywnie i jako że przeprowadzamy masę najróżniejszych transportów, możemy wstępnie już podczas rozmowy telefonicznej oszacować przybliżony koszt przeprowadzki. Posiadamy także klarowny cennik na naszej stronie internetowej. W Manatki24 ceny usług nie wzrastają w trakcie wykonywanej usługi, a także nie ma ukrytych cen i dodatkowych opłat.

Terminowość

Nigdy nie odwołujemy powierzonych nam zleceń, zawsze jesteśmy na czas i nie przesuwamy ustalonych terminów. Nasze referencje mówią same za siebie i są ogólnodostępne na naszej stronie internetowej.

tower, eiffel tower, road
paris, montmartre, france

Kontakt

Zamów wycenę

Szybko i łatwo, bez zobowiązań

Zadzwoń:

730 04 05 06

Jak wyceniamy przeprowadzki międzymiastowe - Polska Francja?

Każda wycena przeprowadzki jest indywidualna. Wszystko zależy od ilości godzin potrzebnych, aby wykonać przeprowadzkę międzynarodową, a także od ilości osób, które będą potrzebne, do przeprowadzenia usługi. Wykonujemy wiele przeprowadzek, więc większość usług jesteśmy w stanie wycenić już podczas rozmowy telefonicznej.

Dlaczego warto wynająć Manatki24, przy przeprowadzce międzynarodowej Polska Francja?

Zaufaj naszej firmie i przeprowadź się bez stresu oraz w miłej atmosferze. Gwarantujemy profesjonalne i indywidualne podejście. Wykonamy przewóz za niewygórowaną cenę i w najkrótszym czasie potrzebnym do zrealizowania usługi.

Przeprowadzki międzynarodowe

Manatki24 to profesjonalna firma przeprowadzkowa, która specjalizuje się w przeprowadzkach międzynarodowych, zapewniając swoim Klientom bezproblemową i efektywną obsługę na każdym etapie procesu. Niezależnie od tego, czy planujesz przeprowadzkę z Warszawy do Francji, czy z Niemiec do Warszawy, Manatki24 jest doskonałym wyborem, który zdejmie z Ciebie ciężar organizacji i logistyki.

Poznaj opinie naszych Klientów