Śledź nas

Przeprowadzki międzymiastowe

Warszawa - Katowice

Przeprowadzki Warszawa Katowice

W Manatki24 jesteśmy liderami na trasach długodystansowych. Oferujemy transport na trasie Warszawa  Katowice, ale także przewóz poza granice kraju. Posiadamy własną i niezawodną flotę aut, dzięki czemu niestraszny nam przewóz gabarytowy i ponadgabarytowy. Specjalistyczne zabezpieczenia, pozwalają nam dać gwarancję, że załadunek nawet przy największych wstrząsach na drodze nie ulegnie zniszczeniu. Nasza kadra wykwalifikowanych pracowników przeprowadzi nawet najbardziej złożoną przeprowadzkę bezproblemowo oraz bezstresowo. Nasze usługi skierowane są zarówno dla osób prywatnych, jak i największych firm.

W naszej ofercie na trasie Warszawa – Katowice znajdą Państwo:

Pakowanie

Zajmujemy się kompleksowym pakowaniem mienia naszych Klientów w kartony oraz zabezpieczaniem cennych przedmiotów i antyków, aby nie zostały uszkodzone podczas transportu.

Dostarczamy

Wszystkie niezbędne materiały, które potrzebne są przy każdej przeprowadzce. Dowieziemy kartony, worki, taśmę, folię stretch, czy też bąbelkową.

Meble oraz wyposażenie

Demontujemy oraz montujemy w miejscu docelowym, ponadto możemy przewieźć nowe meble ze sklepu i je zmontować.

Utylizujemy

Wszystkie stare oraz zniszczone meble, zgodnie ze standardami recyklingu, uporamy się także ze zniszczonym sprzętem.

Magazynujemy

Posiadamy własny magazyn na terenie Warszawy, jeśli zajdzie potrzeba przechowania wyposażenia. Gwarantujemy, że wszystko wróci czyste i w nienaruszonym stanie pod wskazany adres.

Terminowość

Jesteśmy słowni, bo słowo ważniejsze od pieniędzy.

Przeprowadzki międzymiastowe Warszawa Katowice

Kontakt

Zamów wycenę

Szybko i łatwo, bez zobowiązań

Zadzwoń:

730 04 05 06

Dlaczego warto wynająć Manatki24, przy przeprowadzce międzymiastowej Warszawa - Katowice?

Zaufało nam wiele firm, a jeszcze więcej osób prywatnych. Od lat budujemy swoją pozycję na rynku, zyskując coraz większe grono zadowolonych Klientów. Nasze referencje można znaleźć na naszej stronie internetowej, nie tylko z transportów na trasie Warszawa – Katowice, ale także z tych dalekodystansowych, poza granice kraju.
W Manatki24 wycena jest zawsze darmowa i niezobowiązująca, ustalana jeszcze przed podjęciem zlecenia. Gwarantujemy, że cena usługi nie ulegnie zmianie podczas wykonywania przeprowadzki.
Przeprowadzki krajowe a w szczególności przeprowadzki Warszawa – Katowice cieszą się olbrzymią popularnością młodych ludzi, którzy przyjeżdżają do stolicy studiować. Firma Manatki24 realizuje kompleksowe usługi dzięki czemu nasi Klienci mogą liczyć na przewóz międzymiastowy lub nawet międzynarodowy, zawsze świadcząc usługi na najwyższym poziomie. Postaw na Manatki24, bo jak nie my to kto?

Przeprowadzki międzymiastowe


Manatki24 to profesjonalna firma przeprowadzkowa, która specjalizuje się w przeprowadzkach międzymiastowych, zapewniając swoim klientom bezproblemową i efektywną obsługę na każdym etapie procesu. Niezależnie od tego, czy planujesz przeprowadzkę z Warszawy do Krakowa, czy z Gdańska do Warszawy, Manatki24 jest doskonałym wyborem, który zdejmie z Ciebie ciężar organizacji i logistyki.

Wybierając Manatki24, zyskujesz!

Poznaj opinie naszych Klientów