Śledź nas

Przeprowadzki międzymiastowe

Warszawa - Płock

Przeprowadzki Warszawa Płock

W naszej firmie Manatki24 oferujemy przeprowadzki zarówno dla osób prywatnych, jak i dużych firm na trasie Warszawa – Płock. Zapewniamy usługi na najwyższym poziomie w przystępnych cenach. Każda wycena jest ustalana indywidualnie i pozostaje niezmienna przez cały czas trwania usługi, ponieważ dla nas zaufanie jest cenniejsze niż pieniądze. Szczegółowy cennik oraz referencje od zadowolonych Klientów, którzy stali się naszymi stałymi Klientami, znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

 

 

W naszej ofercie na trasie Warszawa – Płock znajdą Państwo:

Transport

Transport w bezpiecznych warunkach. Nasze auta są specjalnie przystosowane w zabezpieczenia, a także posiadają windę. Przewozimy także załadunki gabarytowe i ponadgabarytowe. Własna flota pozwala nam dostosować auto do potrzeb Klienta. Posiadamy niezbędne wyposażenie, które usprawni każdą przeprowadzkę, a także skróci jej czas do niezbędnego minimum.

Wózek widłowy

W Manatki24 dysponujemy wózkiem widłowym do przewozu ładunków ponadgabarytowych, co może okazać się niezbędne podczas przeprowadzki firm. Nasi pracownicy posiadają wszystkie niezbędne uprawnienia do obsługi tego sprzętu. Dzięki temu możemy uniknąć zbędnego tracenia czasu na formalności związane z wynajmowaniem wózka od innych firm, co przyspiesza realizację przeprowadzki.

Usługa pod klucz

Usługę pod klucz wykonujemy z dużą starannością, dbając o najmniejsze szczegóły. Pakujemy wszystko w kartony, zabezpieczamy mienie przed zniszczeniem w trakcie przewozu oraz demontujemy i montujemy meble w wyznaczonym miejscu.

Materiały

Dostarczamy materiały niezbędne w trakcie przeprowadzki, takie jak: kartony, worki, pianka, folia stretch oraz bąbelkowa.

Magazyn

Magazyn znajdujący się na terenie Warszawy przechowa Państwa dobytek w razie potrzeby, a później przywieziemy go pod wskazany adres w nienaruszonym stanie.

Utylizację

Utylizację wszystkich zniszczonych mebli oraz sprzętów, z którymi nie wiemy, co zrobić podczas przeprowadzki, a są nam już zbędne i mogą być problematyczne.

Terminowość

Terminowość to dla naszej firmy priorytet. Zawsze dotrzymujemy słowa i jesteśmy punktualnie w miejscu docelowym i nigdy nie odwołujemy usługi na ostatnią chwilę.

płock, the town hall, town hall
river, bridge, buildings

Kontakt

Zamów wycenę

Szybko i łatwo, bez zobowiązań

Zadzwoń:

730 04 05 06

Jak wyceniamy przeprowadzki międzymiastowe - Warszawa - Płock?

Każda wycena przeprowadzki jest indywidualna. Wszystko zależy od ilości godzin potrzebnych, aby wykonać przeprowadzkę międzymiastową, a także od ilości osób, które będą potrzebne, do przeprowadzenia usługi. Wykonujemy wiele przeprowadzek, więc większość usług jesteśmy w stanie wycenić już podczas rozmowy telefonicznej.

Dlaczego warto wynająć Manatki24, przy przeprowadzce międzymiastowej Warszawa - Płock?

Jesteśmy rodzinną firmą, którą rozwijamy, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów. Rocznie wykonujemy setki przeprowadzek, nie tylko międzymiastowych i na trasie Warszawa – Płock, ale także zajmujemy się transportem poza granice kraju. Kadra naszych pracowników sprosta nawet najbardziej złożonej logistycznie przeprowadzce, dzięki szkoleniom oraz doświadczeniu.
Zapraszamy serdecznie do kontaktu, a rozwiejemy wszelkie wątpliwości i odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Manatki24 to profesjonalna firma przeprowadzkowa, która specjalizuje się w przeprowadzkach międzymiastowych, zapewniając swoim Klientom bezproblemową i efektywną obsługę na każdym etapie procesu. Niezależnie od tego, czy planujesz przeprowadzkę z Warszawy do Płocka, czy z Gdańska do Warszawy, Manatki24 jest doskonałym wyborem, który zdejmie z Ciebie ciężar organizacji i logistyki.

Poznaj opinie naszych Klientów