Śledź nas

Przeprowadzki Marki

Przeprowadzki Mazowieckie

Przeprowadzki Marki

Masz własną firmę i zamierzasz przenieść swoją siedzibę? Nie ważne, czy jesteś małą rodzinną firmą, czy właścicielem wielkiej korporacji. Manatki24 pomogą ci bez zbędnych komplikacji, przenieś się na nową siedzibę i wykonamy przeprowadzkę w najkrótszym czasie do tego potrzebnym. Dzięki doświadczeniu wykonamy najbardziej skomplikowaną przeprowadzkę, nie tylko na terenie Marek, ale także możemy zaoferować Ci przewóz międzymiastowy oraz międzykrajowy.  Koszt usługi ustalany jest z góry, a wycena jest całkowicie darmowa i niezobowiązująca.

Jesteśmy firmą z ogromnym doświadczeniem w tego typu przewozach, nie tylko na terenie Marek. Zajmujemy się przeprowadzaniem firm, jak i klientów indywidualnych. Manatki24 swoje doświadczenie ma poparte rekomendacjami, których przybywa z każdym nowym zleceniem. Wykonujemy najtrudniejsze przeprowadzki oraz przewóz ciężkiego załadunku i wrażliwego. Wiemy, na co zwrócić uwagę i jak wszystko zaplanować, aby nie kolidować z funkcjonowaniem Państwa firmy.

Dbamy o załadunek, aby dojechał we wskazane miejsce bez uszkodzeń. Dostarczamy bezpłatnie materiały do tego potrzebne lub na życzenie klienta sami zajmujemy się zabezpieczeniem. Nasze auta posiadają specjalnie zabezpieczenia, aby załadunek podczas wstrząsów nie uległ zniszczeniu.

Mamy własny duży magazyn, który przechowa w razie konieczności całe wyposażenie, a stare zniszczone meble utylizujemy. Jeśli będzie konieczny demontaż mebli, to także za Ciebie zrobimy i zmontujemy we wskazanym miejscu.

Zawsze dbamy o to, aby nasi klienci byli zadowoleni. Stawiamy nie tylko na konkurencyjne ceny, a także na terminowość, usługi na najwyższym poziomie za niewygórowaną cenę. Naszym sukcesem są przede wszystkim ludzie, którzy dla nas pracują i wykonują usługi z zaangażowaniem oraz dbałością i wykorzystują swoje doświadczenie w 100%.

Ty także możesz dołączyć do zadowolonego grona klientów Manatki24, wystarczy, że się z nami skontaktujesz już dziś.

W naszej ofercie na trasie Warszawa – Białystok znajdą Państwo:

Przewóz

Dzięki odpowiednim sprzętom, które posiadamy, możemy przewieźć dosłownie wszystko. Transport gabarytowy i ponadgabarytowy nie jest nam straszny.

Darmową wycenę

U nas koszt usługi nie zmienia się podczas wykonywania usługi i jest ustalana, jeszcze przed podjęciem zlecenia. Gwarantujemy jakość usługi na wysokim poziomie.

Pakowanie

Nasi pracownicy z dbałością spakują i zabezpieczą cały dobytek, a nawet dostarczymy materiały takie jak: worki, kartony, folię stretch oraz bąbelkową.

Magazyn

W razie potrzeby dysponujemy magazynem w Warszawie, gdzie możemy przechowywać Państwa mienie na dowolny czas, z gwarancją zwrotu pod wskazany adres po zakończeniu wynajmu.

Utylizację

Zgodnie z zasadami recyklingu pozbędziemy się starych mebli, czy zniszczonych sprzętów zalegających i zbędnych.

Indywidualne podejście

Mamy potężne zaplecze, dlatego możemy przewieźć nawet nietypowe przedmioty, którego przewozu inne firmy się nie podejmą.

Wózek widłowy

Przy zmianie siedziby firmy specjalistyczny wózek jest kluczowy. W Manatki24 posiadamy taki wózek oraz zespół z odpowiednimi pozwoleniami.

Przeprowadzki międzymiastowe Warszawa Białystok

Kontakt

Zamów wycenę

Szybko i łatwo, bez zobowiązań

Zadzwoń:

730 04 05 06

Jak wyceniamy przeprowadzki w Markach?

Każda wycena przeprowadzki jest indywidualna. Wszystko zależy od ilości godzin potrzebnych, aby wykonać przeprowadzkę międzymiastową, a także od ilości osób, które będą potrzebne, do przeprowadzenia usługi. Wykonujemy wiele przeprowadzek, więc większość usług jesteśmy w stanie wycenić już podczas rozmowy telefonicznej.

Dlaczego warto wynająć Manatki24, przy przeprowadzce międzymiastowej Warszawa - Białystok?

Rozwijamy się, inwestujemy oraz rozwijamy firmę, a przede wszystkim nie ukrywamy żadnych kosztów. Opinie od zadowolonych Klientów, to nasza chluba, a nasze referencje mówią same za siebie.
Zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem, a na pewno rozwiejemy wszelkie wątpliwości i dostosujemy ofertę do Państwa potrzeb. Dla nas chcieć to móc!

Manatki24 to profesjonalna firma przeprowadzkowa, która specjalizuje się w przeprowadzkach międzymiastowych, zapewniając swoim Klientom bezproblemową i efektywną obsługę na każdym etapie procesu. Niezależnie od tego, czy planujesz przeprowadzkę z Warszawy do Krakowa, czy z Gdańska do Warszawy, Manatki24 jest doskonałym wyborem, który zdejmie z Ciebie ciężar organizacji i logistyki.

Przeprowadzki Marki

Poznaj opinie naszych Klientów