Śledź nas

Montaż mebli, składanie mebli Warszawa

Profesjonalne wykonanie, satysfakcja gwarantowana

Montaż mebli, składanie mebli Warszawa

Remonty, czy przeprowadzki nie należą do łatwych, życiowych doświadczeń. Wszystko wydaje się wtedy nieco chaotyczne, a ilość prac wręcz ogromna. Oczywiście dużo zależy od terminu realizacji prac remontowo- budowlanych, pomocników oraz, co tu ukrywać, kapitału, jaki posiadamy. Niemniej jednak zmiana miejsca zamieszkania nie musi być straszna. Ważne, by podejść do całego tematu z głową i spokojem, a na pewno wszystko się uda. Kluczem do wszystkiego jest, jak zawsze, odpowiednie planowanie!
Jak zapakować meble, by nie pogubić części?

O ile przechowywanie ubrań, czy innych rzeczy osobistych jest w miarę łatwym zadaniem, to z meblami nie ma już tak prosto! Wszystko dobrze, gdy przewozimy je w całości. Jednakże podzielenie ich na części sprawia, że sam transport jest łatwiejszy i bardziej kompaktowy.
Problem zaczyna się jednak wtedy, gdy po dotarciu na miejsce, rozpoczynamy Montaż mebli Warszawa!

O ile zamawiamy tak zwane meble modułowe z katalogu popularnych salonów meblarskich, zazwyczaj sprawa jest ułatwiona. Wszystko jest odpowiednio posegregowane i opisane. A całości dopełnia dołączona instrukcja. Albo…droga na skróty-czyli dowóz z obsługą fachowców, którzy na przykład zmontują całą, nową szafę.

Jednakże, gdy nie możemy rozstać się z ulubionym biurkiem i nie możemy go zapakować do auta, co wtedy? Podpowiadamy!
Pakowanie mebli w małych kroczkach.

Kontakt

Zamów wycenę

Szybko i łatwo, bez zobowiązań

Zadzwoń:

730 04 05 06

Manatki24

Demontaż mebli

Przed nami niełatwe zadanie, które, jednak gdy jest poprawnie wykonane, mamy już za sobą 50% całego sukcesu. O czym mowa? O demontażu!
Zaopatrzmy się w potrzebne narzędzia, a następnie całość „rozkręćmy”. Od razu zaopatrzmy się w woreczki (najlepiej strunowe) albo takie, które posiadają zamknięcie i są trwałe. Do tego kartony, małe kartki papieru, niezmywalny flamaster (może być parę kolorów).

W zależności od tego, jaki mebel ulega demontażowi, ilość części może być różna, jednakże postępujmy według podanych zasad.
Na początku wszystkie półki trzeba usunąć i je razem odpowiednio pogrupować. Szczególnie uważajmy przy tym na delikatne ranty albo szklane wypełnienia. W przypadku drewna zapakujmy je w jeden, mocny karton. Przełóżmy dodatkowo folią stretch albo bąbelkową. Całość dokładnie opiszmy. Podajmy konkretne dane, to znaczy: ilość półek, które skrzydło, góra, czy dół i inne, istotne dane. Można też opisać cały karton numeracją i stworzyć coś na kształt wygodnej legendy z punktami i podpunktami albo oznaczać wszystko różnymi kolorami, czy widocznymi kartkami. Do tego w innym kartonie dołączmy wszystkie potrzebne śruby – te same w jednym woreczku. Sprawdźmy zawsze, czy są one na końcu dobrze opisane i zamknięte!

W przypadku szafy zaczynajmy od półek i szuflad (każdą osobno demontujemy) i grupujemy, co się da. Potem przesuwane drzwi, a na końcu rozbieramy wszystkie ściany.
Stawiamy szafy w nowym miejscu!

Montaż mebli Warszawa

Montaż mebli Warszawa to kolejne zadanie. Jeśli na wcześniejszym etapie wszystko dobrze zrobiliśmy, teraz zadanie będzie prostsze. Zaczynamy od wyłożenia wszystkiego na jednej, dużej przestrzeni. Każdą grupę i podgrupę osobno. Zaczynamy najpierw od szkieletu zewnętrznego, a następnie do szczegółów. Dobrze, jeśli ktoś nam towarzyszy! Wówczas możemy liczyć na nieco szybsze zakończenie całego procesu!

Jeśli wolicie Państwo uniknąć wysiłku i zagwarantować sobie profesjonalne wykonanie, warto skontaktować się z firmą Manatki24. Nasi eksperci szybko i sprawnie zajmą się montażem Państwa mebli, oszczędzając Wasz cenny czas i trud.

Manatki24

Składanie mebli Warszawa

Nieprofesjonalne składanie mebli zajmuje wiele czasu i często staje się przyczyną nerwów. Instrukcje są niejasne, a ilość elementów, które muszą trafić na właściwe miejsce, duża. Nasza firma posiada doświadczenie w transporcie i montażu mebli. Wiemy, jakich narzędzi użyć i jak zapakować wszystkie elementy, by się nie rozsypały i nie pogubiły po drodze. Wszystkie części mebli zostają posegregowane i oznaczone tak, by nie wymagały poszukiwań. Po przewiezieniu na miejsce każdy element szybko trafia na swoje miejsce, co sprawia, że cały proces montażu przebiega sprawnie i bez zbędnych komplikacji. Skorzystaj z naszych usług, by uniknąć stresu i zaoszczędzić czas podczas aranżacji swojego wnętrza.

Nasi specjaliści są przeszkoleni w efektywnym i ostrożnym obchodzeniu się z meblami, zapewniając, że każdy element zostanie zmontowany bez uszkodzeń. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu możesz być pewien, że Twoje meble będą służyć Ci przez lata.

Składanie mebli

Czy warto skorzystać z pomocy Manatki24.pl?

Gwarantujemy profesjonalizm i terminowość. Nasi specjaliści posiadają odpowiednie narzędzia i doświadczenie. Dzięki temu każdy mebel zostanie złożony szybko i sprawnie. Nie ma konieczności dokupywania nowych elementów, co wydłużyłoby czas montażu mebli i zwiększyło koszty. 

Wybierając Manatki24, zyskujesz!

Wyróżniamy się wysoką kulturą osobistą i dbałością o dobytek Klienta. Gwarantujemy, że żaden element mebla nie zostanie uszkodzony w czasie składania.
Manatki24.pl to profesjonalna firma, która sprawnie złoży każdy mebel, oszczędzając czas i nerwy. Zawsze mamy na celu pełne zadowolenie naszych Klientów.

W ofercie Manatki24:

Profesjonalizm

Ooferujemy najwyższą jakość usług, doświadczenie i zaangażowanie

Przeprowadzki globalne

Przeprowadzki domów, mieszkań, a także firm, bez ograniczenia w odległości punktu A od punktu B

Punktualność i terminowość

Gwarantujemy realizację usług zgodnie z ustalonym harmonogramem

Transport ciężkich oraz dużych przedmiotów

zapewniamy bezpieczeństwo i odpowiednie zabezpieczenie ładunku na każdym etapie przewozu

Tanie przeprowadzki - Warszawa, Wilanów, Mokotów