Śledź nas

Wynajem wózka widłowego Warszawa

Podnieś swoje możliwości logistyczne

Wynajem wózka widłowego z operatorem

W trakcie przeprowadzki firmy niejednokrotnie potrzebny jest wózek widłowy razem z operatorem, do przetransportowania dużych gabarytowych oraz ponadgabarytowych przedmiotów, takich jak: lodówka chłodnicza, sejf, wyposażenie sceniczne, palety czy inny tego typu załadunek.
W naszej firmie posiadamy taki wózek, a nasz operator ma stosowne uprawnienia, do obsługi wózków widłowych. W Manatki24 dostarczymy wózek pod wskazany adres, a także odbierzemy, gdy nie będzie już potrzebny. Wynajmując u nas wózek widłowy razem z naszym pracownikiem, obniża się koszt przeprowadzki, a także niweluje ryzyko uszkodzenia ciała, gdy próbujemy ręcznie przenieść gabarytowy załadunek, co w wielu przypadkach jest na starcie już niemożliwe ze względu na wagę przedmiotów ponadgabarytowych.

Dlaczego warto wynająć wózek widłowy:

Brak zamrożenia funduszy

Kupno wózka, to droga inwestycja i zamrożenie dużej sumy dla firmy.

Dostępność

W szybki sposób można wynająć wózek, bez czekania na nowy sprzęt, który będziemy musieli doposażyć, według własnych potrzeb. Wynajęty wózek dostaniemy "od ręki" w pełni doposażony do naszych potrzeb.

Elastyczne zapotrzebowanie

Wyposażenie firmy w sprzęty, które większość czasu będą zajmować miejsce oraz kurzyć się w firmie, może być kłopotliwe, dlatego wynajęcie wózka na kilka godzin wraz z operatorem, może być najlepszym rozwiązaniem.

Nowy sprzęt za niewygórowaną cenę

Nowy sprzęt zaawansowany technologicznie, to zdecydowanie duży koszt i nie każda firma może sobie pozwolić na zakup sprzętu, który będzie użytkowany raz na jakiś czas.

Formalności

Wynajmując wózek widłowy wraz z operatorem, to najszybszy sposób na wykonanie usługi, bez zbędnych problemów i formalności, które są potrzebne do bezpiecznego użytkowania wózka widłowego.

Kontakt

Zamów wycenę

Szybko i łatwo, bez zobowiązań

Zadzwoń:

730 04 05 06

W Manatki24, wynajmując operatora z wózkiem widłowym na godziny, gwarantujemy wysoką jakość wykonania usługi. Dzięki fachowemu podejściu i regularnie serwisowanemu sprzętowi najwyższej jakości, zapewniamy efektywność w działaniach takich jak załadunek czy rozładunek. Oferujemy konkurencyjne ceny, które są dostosowane do specyficznych potrzeb Klienta. Każdą wycenę przygotowujemy indywidualnie, zapewniając gwarancję stałości ceny przez cały okres realizacji usługi. Nasze usługi są skierowane zarówno do firm, jak i osób prywatnych, które podczas przeprowadzki potrzebują dodatkowej mocy udźwigu.

Dlaczego warto wybrać Manatki24 przy wynajmie wózka widłowego?

Jesteśmy firmą z wieloletnim stażem na rynku, a każde zlecenie wykonujemy ze starannością i dbałością, aby w trakcie transportu nic nie uległo zniszczeniu. Posiadamy własną flotę, dzięki czemu, możemy przewieźć bez problemu nawet najcięższy załadunek. Ponadto jesteśmy elastyczni oraz terminowi. Nasi pracownicy, to wykwalifikowana kadra ludzi, którzy poradzą sobie nawet z najbardziej złożoną logistycznie przeprowadzką. Wynajem wózka widłowego wraz z operatorem będzie optymalną opcją, kiedy nie potrzebujemy wózka na stałe, lecz tylko do jednorazowego przemieszczenia ciężkiego załadunku, np. na samochód. Wynajmując taki wózek na godziny, wykonujemy usługę na najwyższym poziomie za niewygórowaną cenę, a nasz pracownik wykona zlecenie fachowo, bez zbędnego marnowania Państwa czasu, wykonując usługę sprawnie w najkrótszym czasie, jaki będzie niezbędny do wykonania usługi.

Wybierając Manatki24, zyskujesz!

Na co zależy zwrócić uwagę, przy wynajmie wózka widłowego wraz z operatorem:

Cena

Koszt wynajmu wózka widłowego wraz z operatorem, jest ważnym kryterium, na które powinni Państwo zwrócić uwagę, przy podpisywaniu umowy na wynajem.

Czas najmu

Stawki, przy godzinowym wynajmie zdecydowanie będą wyższe niż przy wynajmie samego wózka, na kilka dób, czy także przy wynajmie długoterminowym.

Realna ocena potrzeb

Warto dobrze przemyśleć, na jak długi czas potrzebujemy wózka widłowego. Logistycznie, nie zawsze jesteśmy w stanie określić, czy wynajem na godzinę będzie wystarczający do naszych potrzeb, warto zapewnić sobie margines czasowy na losowe wypadki. Ponadto musimy wiedzieć, jaki wózek będzie nam potrzebny do transportowania. Wózek widłowy musi mieć odpowiedni udźwig, wysokość podnoszenia, rodzaj napędu i musi być odpowiednio dostosowany do pracy na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń.

Flota

Jeśli nie potrzebujemy tylko jednego wózka, warto zwrócić uwagę na wielkość floty firmy wynajmującej wózki widłowe, aby mieć pewność, że na pewno będą w stanie dostosować wózek do naszych potrzeb.

Stan techniczny

Warto zapoznać się z faktycznym stanem wózków widłowych, przed podpisaniem umowy. Dobry wózek widłowy, terminowo serwisowany, to gwarancja bezpiecznego użytkowania, bez niemiłych niespodzianek.

Serwis

Warto dowiedzieć się, czy firma wynajmująca wózki, jest przygotowana na ewentualne awarie i czy w takim przypadku możemy liczyć na zastępczy sprzęt, który firma wynajmująca przywiezie do naszej firmy, a później odbierze.

W ofercie Manatki24:

Profesjonalizm

Ooferujemy najwyższą jakość usług, doświadczenie i zaangażowanie

Przeprowadzki globalne

Przeprowadzki domów, mieszkań, a także firm, bez ograniczenia w odległości punktu A od punktu B

Punktualność i terminowość

Gwarantujemy realizację usług zgodnie z ustalonym harmonogramem

Transport ciężkich oraz dużych przedmiotów

zapewniamy bezpieczeństwo i odpowiednie zabezpieczenie ładunku na każdym etapie przewozu

Tanie przeprowadzki - Warszawa, Wilanów, Mokotów