Śledź nas

Przeprowadzki międzynarodowe

Polska Holandia

Przeprowadzki Polska Holandia

Oferujemy przeprowadzki na trasie Polska – Holandia w atrakcyjnych cenach. Warto skorzystać z naszych usług, gdyż jesteśmy firmą z wieloletnim stażem. Zajmujemy się rocznie setkami różnych transportów. W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko przewóz zagraniczny, ale także krajowy. Cechujemy się starannością i zaangażowaniem w tym, co robimy. Mamy ogromne doświadczenie i niezbędny sprzęt do wykonywania tak złożonej logistycznie przeprowadzki. W Manatki24 wycena jest zawsze darmowa i niezobowiązująca!

W naszej ofercie na trasie Polska Holandia znajdą Państwo:

Transport

Posiadamy własną nowoczesną flotę aut i dzięki temu możemy bez problemu dopasować auto do potrzeb Klienta. Wszystkie nasze samochody posiadają niezbędne zabezpieczenia załadunku. Kadra naszych pracowników ma niezbędne kwalifikacje. Dzielimy się naszym doświadczeniem na każdy etapie przeprowadzki. Posiadamy licencję na przewóz zagraniczny.

Bezpieczeństwo

Zawsze dbamy, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Zabezpieczamy ze starannością wszystkie meble i sprzęty, a także kartony z Państwa dobytkiem. Dbamy, aby załadunek nam powierzony nie uległ zniszczeniu, nawet przy największych wybojach na drodze.

Sprzęt

Jesteśmy firmą, która non stop się rozwija i poszerza swoje zaplecze. Posiadamy schodołaz, wózek widłowy, a także auta z rampą. Nasz sprzęt pozwala nam zajmować się transportem gabarytowym i ponadgabarytowym. Ponadto posiadamy własny magazyn na terenie Warszawy, który w razie potrzeby, przechowa cały Państwa dobytek. Waga platformowa jest niezbędna przy tego typu przedsięwzięciach i taką też posiadamy na stanie, aby nie przekroczyć ładowności auta.

Utylizacja

Zgodnie z obowiązującymi zasadami recyklingu zajmujemy się utylizacją niepotrzebnych czy zniszczonych sprzętów oraz mebli.

Montaż / Demontaż

Stawiamy na kompleksowość naszych usług za niewygórowaną cenę. Demontujemy wszystkie sprzęty, jak i meble. W miejscu docelowym zaś wszystko montujemy we wskazanym miejscu.

Indywidualne podejście

Pozostajemy elastyczni do potrzeb Klienta. Przeprowadzamy naszych Klientów w miłej atmosferze. Robimy wszystko, aby każda przeprowadzka była wykonana w najkrótszym czasie, jaki jest potrzebny. Na życzenie Klienta dostarczamy całkowicie darmowe materiały potrzebne w przeprowadzce, takie jak: kartony, worki, pianka, folia stretch i bąbelkowa.

Usługa pod tzw. Klucz

Pakujemy wszystko w kartony, demontujemy sprzęty i meble. Znosimy i wnosimy cały załadunek. Jednym zdaniem: wykonujemy przeprowadzkę od A do Z. Przywozimy także nowe sprzęty i meble ze sklepu, a także możemy zająć się ich montażem, na życzenie Klienta.

Szczegółowy plan przeprowadzki

Wszystkie szczegóły ustalamy z Klientem. Dostosowujemy się do Klienta stawiając na pierwszym miejscu jego potrzeby. Wszystkie szczegóły i etapy przeprowadzki ustalamy najpierw z Klientem.

windmill, netherlands, garden
amsterdam, canal, europe

Kontakt

Zamów wycenę

Szybko i łatwo, bez zobowiązań

Zadzwoń:

730 04 05 06

Jak wyceniamy przeprowadzki międzymiastowe - Polska Holandia?

Każda wycena przeprowadzki jest indywidualna. Wszystko zależy od ilości godzin potrzebnych, aby wykonać przeprowadzkę międzynarodową, a także od ilości osób, które będą potrzebne, do przeprowadzenia usługi. Wykonujemy wiele przeprowadzek, więc większość usług jesteśmy w stanie wycenić już podczas rozmowy telefonicznej.

Dlaczego warto wynająć Manatki24, przy przeprowadzce międzynarodowej Polska Holandia?

Oferowany przez nas transport na trasie Polska – Holandia, to gwarancja zadowolenia oraz sprawnej przeprowadzki. Zajmujemy się przeprowadzkami od osób prywatnych, jak i największych firm. Nasze usługi są na najwyższym poziomie i sprostamy nawet najbardziej wymagającym Klientom. W Manatki24 nie mamy ukrytych kosztów, a cena nigdy nie ulega zmianie w trakcie wykonywanej usługi. Nasze referencje są dostępne na naszej stronie internetowej.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług Manatki24!

Przeprowadzki międzynarodowe

Manatki24 to profesjonalna firma przeprowadzkowa, która specjalizuje się w przeprowadzkach międzynarodowych, zapewniając swoim Klientom bezproblemową i efektywną obsługę na każdym etapie procesu. Niezależnie od tego, czy planujesz przeprowadzkę z Warszawy do Holandii, czy z Niemiec do Warszawy, Manatki24 jest doskonałym wyborem, który zdejmie z Ciebie ciężar organizacji i logistyki.

Poznaj opinie naszych Klientów