Śledź nas

Przeprowadzki międzynarodowe

Polska Belgia

Przeprowadzki Polska Belgia

Międzynarodowy przewóz na trasie Polska – Belgia, jest skomplikowanym logistycznie przedsięwzięciem. Warto postawić na sprawdzoną firmę, która ma doświadczenie w takich lub podobnych przewozach. Musimy pamiętać, że nie każda firma posiadająca licencję na przewóz zagraniczny, jest kompleksowo przygotowana na tego typu transport. Duże koszta przeprowadzkowe można zmniejszyć wybierając firmę, która ma bardzo dobre zaplecze w postaci niezbędnych sprzętów. Skracamy w ten sposób nie tylko czas przeprowadzki, ale także unikniemy dodatkowych kosztów.
Jaką wybrać firmę przeprowadzkową na transport międzynarodowy Polska – Belgia? Co firma transportowa powinna mieć w swojej ofercie?

W naszej ofercie na trasie Polska Belgia znajdą Państwo:

Bezpieczny transport

Bezawaryjny sprzęt powinna mieć każda dobra firma, której zależy na bezpieczeństwie. Własna flota będzie kolejnym atutem, aby móc dopasować auto do naszych potrzeb. Małe auto nie przewiezie nam dobytku za jednym kursem. Auta powinny być serwisowane na bieżąco i bez widocznych usterek. Dobrze zorganizowana kadra pracowników, którzy znają się na własnej robocie, to obowiązek przy takich przeprowadzkach. Organizacja powinna być na najwyższym poziomie.

Niezbędne narzędzia

Bardzo dużą rolę odgrywają sprzęty w transportach na trasie Polska – Belgia, bez których tak duża przeprowadzka może się nie udać. Waga platformowa to podstawa, którą firma musi mieć, bo bez niej można bardzo łatwo przekroczyć załadowność samochodu. Schodołaz, także będzie niezbędny, jeśli w budynku są schody. Rampa w aucie będzie kolejnym atutem, który usprawni przeprowadzkę. Ponadto, dobra firma powinna mieć zabezpieczenia załadunku w postaci: pasów, foli stretch, bąbelkowej czy też pianki. Nie każda firma także zajmuje się przewozem gabarytowym i ponadgabarytowym, przed podpisaniem umowy, należy koniecznie to sprawdzić!

Wycena

Utylizacja / Magazyn – Zmieniając miejsce zamieszkania na określony czas, taka usługa może być bardzo przydatna. Nie zawsze planujemy zabrać ze sobą całego dobytku, a musimy zwolnić dom / mieszkanie, wtedy usługa magazynowania może się przydać. Utylizacja przez firmy przeprowadzkowe powinna być wykonywana zgodnie z zasadami recyklingu. Dużo zbędnych / zniszczonych sprzętów, czy też mebli decydujemy się pozbyć przy zmianie zamieszkania, wtedy taka usługa zdejmie nam problem z ramion.

beige and black buildinf

Kontakt

Zamów wycenę

Szybko i łatwo, bez zobowiązań

Zadzwoń:

730 04 05 06

Jak wyceniamy przeprowadzki międzymiastowe - Polska Belgia?

Każda wycena przeprowadzki jest indywidualna. Wszystko zależy od ilości godzin potrzebnych, aby wykonać przeprowadzkę międzynarodową, a także od ilości osób, które będą potrzebne, do przeprowadzenia usługi. Wykonujemy wiele przeprowadzek, więc większość usług jesteśmy w stanie wycenić już podczas rozmowy telefonicznej.

Dlaczego warto wynająć Manatki24, przy przeprowadzce międzynarodowej Polska Belgia?

Postaw na sprawdzoną firmę, która wykona usługi przeprowadzkowe za niewygórowaną cenę!
Wycena zawsze jest darmowa i niezobowiązująca, a ceny nie ulegają zmianie w trakcie wykonywanej usługi. Ponadto, zapewniamy darmowe materiały potrzebne w przeprowadzce. Zajmujemy się kompleksowo przeprowadzkami od A do Z, zostawiając Państwu samą radość z przeprowadzki.

Z nami, każda przeprowadzka musi się udać!

Przeprowadzki międzynarodowe

Manatki24 to profesjonalna firma przeprowadzkowa, która specjalizuje się w przeprowadzkach międzynarodowych, zapewniając swoim Klientom bezproblemową i efektywną obsługę na każdym etapie procesu. Niezależnie od tego, czy planujesz przeprowadzkę z Warszawy do Belgii, czy z Niemiec do Warszawy, Manatki24 jest doskonałym wyborem, który zdejmie z Ciebie ciężar organizacji i logistyki.

Poznaj opinie naszych Klientów