Śledź nas

Przeprowadzki Warszawa Białołęka

Przeprowadzki na terenie Warszawy

Przeprowadzki Warszawa Białołęka

Białołęka – dzielnica Warszawy, położona w prawobrzeżnej części miasta. Białołęka jest dzielnicą, która rozwija się najszybciej, a jej granice wyznaczają rzeka Wisła od zachodu oraz trasa Toruńska od południa. Natomiast od wschodu i od północy graniczy z różnymi gminami. Dużą częścią nowych zabudowań to domy jednorodzinne, ale także nie brakuje osiedli powstających jak grzyby po deszczu. Funkcjonalnie obszar dzielnicy dzieli się na: przemysłową, osiedla mieszkaniowe, blokowiska oraz osiedla wplecione w tereny wsi i grunty uprawne.

Firma Manatki24 świadczy usługi przeprowadzki, także dla biur. Na warszawskiej Białołęce, najczęstszymi zleceniami są właśnie od właścicieli biur. Przewiezienie całego wyposażenia wraz z ciężkim sejfem, dla Manatki24 to nie problem. Dzięki posiadaniu wykwalifikowanej kadry pracowników oraz niezbędnych narzędzi nie boimy się nawet takich „ciężkich” wyzwań jak przeniesienie sejfu. Na Białołęce, w przeprowadzkach biur ważnym etapem jest zabezpieczenie ważnej dokumentacji, komputerów oraz całej elektroniki. Wszystko jesteśmy w stanie przewieźć w nienaruszonym stanie na nową lokalizację. Jako profesjonalna firma Manatki24, także świadczymy usługi utylizacji zbędnych mebli, które często są wymieniane, przy tego typu przeprowadzkach, a właściciele biur nie wiedzą, co z tym zrobić. 

W naszych usługach zdemontujemy i złożymy meble z wyposażenia biura. Przewieziemy wszystko w nienaruszonym stanie oraz dostarczymy wszystkie niezbędne kartony, taśmy, folię bąbelkowe oraz wszystkie niezbędne materiały potrzebne do przeprowadzki firmy.

Jeśli cenisz sobie profesjonalizm i nie lubisz tracić czasu, to trafiłeś idealnie. Manatki24 posiadają właśnie wszystkie te cechy.

W naszej ofercie na trasie Warszawa – Białystok znajdą Państwo:

Przewóz

Dzięki odpowiednim sprzętom, które posiadamy, możemy przewieźć dosłownie wszystko. Transport gabarytowy i ponadgabarytowy nie jest nam straszny.

Darmową wycenę

U nas koszt usługi nie zmienia się podczas wykonywania usługi i jest ustalana, jeszcze przed podjęciem zlecenia. Gwarantujemy jakość usługi na wysokim poziomie.

Pakowanie

Nasi pracownicy z dbałością spakują i zabezpieczą cały dobytek, a nawet dostarczymy materiały takie jak: worki, kartony, folię stretch oraz bąbelkową.

Magazyn

W razie potrzeby dysponujemy magazynem w Warszawie, gdzie możemy przechowywać Państwa mienie na dowolny czas, z gwarancją zwrotu pod wskazany adres po zakończeniu wynajmu.

Utylizację

Zgodnie z zasadami recyklingu pozbędziemy się starych mebli, czy zniszczonych sprzętów zalegających i zbędnych.

Indywidualne podejście

Mamy potężne zaplecze, dlatego możemy przewieźć nawet nietypowe przedmioty, którego przewozu inne firmy się nie podejmą.

Wózek widłowy

Przy zmianie siedziby firmy specjalistyczny wózek jest kluczowy. W Manatki24 posiadamy taki wózek oraz zespół z odpowiednimi pozwoleniami.

Przeprowadzki międzymiastowe Warszawa Białystok

Kontakt

Zamów wycenę

Szybko i łatwo, bez zobowiązań

Zadzwoń:

730 04 05 06

Jak wyceniamy przeprowadzki na terenie Warszawy?

Każda wycena przeprowadzki jest indywidualna. Wszystko zależy od ilości godzin potrzebnych, aby wykonać przeprowadzkę międzymiastową, a także od ilości osób, które będą potrzebne, do przeprowadzenia usługi. Wykonujemy wiele przeprowadzek, więc większość usług jesteśmy w stanie wycenić już podczas rozmowy telefonicznej.

Dlaczego warto wynająć Manatki24, przy przeprowadzce międzymiastowej Warszawa - Białystok?

Rozwijamy się, inwestujemy oraz rozwijamy firmę, a przede wszystkim nie ukrywamy żadnych kosztów. Opinie od zadowolonych Klientów, to nasza chluba, a nasze referencje mówią same za siebie.
Zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem, a na pewno rozwiejemy wszelkie wątpliwości i dostosujemy ofertę do Państwa potrzeb. Dla nas chcieć to móc!

Manatki24 to profesjonalna firma przeprowadzkowa, która specjalizuje się w przeprowadzkach międzymiastowych, zapewniając swoim Klientom bezproblemową i efektywną obsługę na każdym etapie procesu. Niezależnie od tego, czy planujesz przeprowadzkę z Warszawy do Krakowa, czy z Gdańska do Warszawy, Manatki24 jest doskonałym wyborem, który zdejmie z Ciebie ciężar organizacji i logistyki.

Przeprowadzki Warszawa Białołęka

Poznaj opinie naszych Klientów