Śledź nas

Przeprowadzki międzymiastowe

Warszawa - Sopot

Przeprowadzki Warszawa Sopot

Szukają Państwo firmy przeprowadzkowej na trasie Warszawa – Sopot?
W Manatki24 wykonujemy rocznie setki przeróżnych przewozów. Jesteśmy liderami w swojej dziedzinie oraz zyskujemy z każdym zleceniem coraz większe grono zadowolonych Klientów, których referencje znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Rzetelnie podchodzimy do zleconego nam przewozu, a silne zaplecze pozwala nam przewieźć dosłownie wszystko. Zajmujemy się małymi przeprowadzkami osób prywatnych, jak i przewozimy największe firmy na ich nową siedzibę. Załadunek ponadgabarytowy nie jest nam straszny, a antyki są bezpieczne w naszych rękach. Z dbałością zabezpieczamy każdy załadunek, aby nawet przy największych wstrząsach na drodze nie uległ zniszczeniu.

W naszej ofercie na trasie Warszawa – Sopot znajdą Państwo:

Zawodowców w swojej dziedzinie

Nasza kadra pracowników jest przeszkolona i poradzi sobie nawet z najbardziej złożonymi logistycznie przeprowadzkami, a także ze starannością wykona usługę pod tzw. klucz, pakując wszystko w kartony i z dbałością zabezpieczając wyposażenie firmy, czy też dobytku osoby prywatnej.

Załadunek ponadgabarytowy

Jest on potrzebny przy przeprowadzkach firm. Posiadamy wózek widłowy, a nasi pracownicy mają stosowne uprawnienia, co znacznie przyśpieszy procedury w porównaniu z wynajmem z innej firmy. Nasze auta oprócz pakowności, posiadają stosowne zabezpieczenia do takiego załadunku.

Demontaż / montaż

Rozkładamy oraz składamy meble, a także utylizujemy zbędne meble, czy też sprzęty zgodnie z zasadami recyklingu. W naszych usługach mamy, także przywóz nowych mebli ze sklepu.

Wycena

W Manatki24 dostosowujemy się do zapotrzebowania Klienta, a każda wycena jest indywidualna oraz niezobowiązująca, za którą nie pobieramy opłat. Na życzenie Klienta, dostarczamy niezbędne materiały potrzebne w przeprowadzce: kartony, worki, pianka, folia bąbelkowa czy też stretch.

Szybka realizacja

Nasza flota aut jest specjalistycznie przygotowana oraz wyposażona w niezbędne zabezpieczenia. Dostosowujemy auta do potrzeb klienta, skracając dzięki temu przeprowadzkę do niezbędnego minimum.

Terminowość

W Manatki24 słowo jest droższe od pieniędzy. Nasi pracownicy zjawią się punktualnie, a my nigdy nie odwołujemy wykonania zlecenia.

people walking on wooden dock during daytime

Kontakt

Zamów wycenę

Szybko i łatwo, bez zobowiązań

Zadzwoń:

730 04 05 06

Jak wyceniamy przeprowadzki międzymiastowe - Warszawa - Sopot?

Każda wycena przeprowadzki jest indywidualna. Wszystko zależy od ilości godzin potrzebnych, aby wykonać przeprowadzkę międzymiastową, a także od ilości osób, które będą potrzebne, do przeprowadzenia usługi. Wykonujemy wiele przeprowadzek, więc większość usług jesteśmy w stanie wycenić już podczas rozmowy telefonicznej.

Dlaczego warto wynająć Manatki24, przy przeprowadzce międzymiastowej Warszawa - Sopot?

Zajmujemy się transportem dla osób prywatnych, jak i największych firm. Działania naszej firmy nie skupiamy tylko na trasie Warszawa – Sopot, ale także wykonujemy przeprowadzki krajowe i poza granice kraju. Naszą ofertę dostosowujemy i dzięki potężnemu zapleczu, jakie posiadamy, możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie za niewygórowaną cenę.
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, a rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Przeprowadzki z Manatki24 są proste!

Manatki24 to profesjonalna firma przeprowadzkowa, która specjalizuje się w przeprowadzkach międzymiastowych, zapewniając swoim Klientom bezproblemową i efektywną obsługę na każdym etapie procesu. Niezależnie od tego, czy planujesz przeprowadzkę z Warszawy do Sopotu, czy z Gdańska do Warszawy, Manatki24 jest doskonałym wyborem, który zdejmie z Ciebie ciężar organizacji i logistyki.

Poznaj opinie naszych Klientów