Śledź nas

Przeprowadzki Warszawa Targówek

Przeprowadzki na terenie Warszawy

Przeprowadzki Warszawa Targówek

Dzielnica Warszawy położona w prawobrzeżnej części miasta. Dogodny dojazd do centrum oraz atrakcyjne ceny mieszkań powodują, że Targówek jest coraz częściej wybieranym miejscem nowego zamieszkania. Atrakcyjne place zabaw dla dzieci oraz tereny zielone kuszą rodziny do przeprowadzki, chociaż to najmniej lubiana przez nas czynność. Warto się do tego odpowiednio przygotować, aby wszystko poszło gładko i bez stresu.

Niezbędne będą kartony, folia, worki, a także pianka. Najwięcej zajmie nam odpowiednie zabezpieczenie szklanych przedmiotów, które należy spakować z największą dbałością i starannością. Czy wiesz, że wiele rzeczy z domu, pomoże ci w tym? Pustą przestrzeń w kartonach idealnie wypełnią oraz zabezpieczą koce, zabawki, ręczniki, a nawet części garderoby, takie jak czapki i szaliki. Kable przed odłączeniem, możemy poznaczyć kolorowymi tasiemkami, co znacznie usprawni nam później podłączenie sprzętów. Meble należy rozłożyć, dzięki czemu ich uszkodzenie spada do minimum w trakcie przewozu.

W końcu uporaliśmy się ze wszystkimi rzeczami, okazuje się, że nasz dobytek jest ogromnych rozmiarów. Nasza osobówka natomiast nie pomieści mebli, które są wielkie gabarytowo, ale i sami nie poradzimy sobie, aby je przetransportować z mieszkania do auta, a później na nową lokalizację.  Szukamy wtedy zazwyczaj w Internecie firmy, która przewiezie wszystkie rzeczy za nas. Tylko jak wybrać tą najlepszą, która nie zniszczy naszego załadunku i nie zedrze z nas majątku, za wykonywaną usługę?

Jeśli jesteś mieszkańcem warszawskiego Targówka lub okolic, Manatki24 to właśnie firma, której szukasz. Profesjonalny sprzęt, doświadczona karda pracowników oraz atrakcyjne ceny, adekwatne do wykonywanej usługi. To jest właśnie to, co nas wyróżnia na tle innych firm. Pomożemy nie tylko przewieźć cały dobytek w nienaruszonym stanie, ale także dostarczymy niezbędne materiały potrzebne w tego typu przeprowadzkach. Nasze usługi skierowane są do osób prywatnych, ale też do firm. 

Zajmujemy się przewozem między miastowym, ale także między krajowym. Nasi pracownicy sprostają najcięższym przeprowadzką, świadcząc przy tym usługi na najwyższym poziomie. Koszty przeprowadzki są ustalane z góry, a wycena jest zawsze darmowa i niezobowiązująca, bez ukrytych kosztów. Zutylizujemy stare i nie potrzebne meble, a jak zajdzie potrzeba, nasz magazyn przechowa Państwa skarby.  I ty możesz dołączyć do zadowolonych klientów Manatki24.

W naszej ofercie na trasie Warszawa – Białystok znajdą Państwo:

Przewóz

Dzięki odpowiednim sprzętom, które posiadamy, możemy przewieźć dosłownie wszystko. Transport gabarytowy i ponadgabarytowy nie jest nam straszny.

Darmową wycenę

U nas koszt usługi nie zmienia się podczas wykonywania usługi i jest ustalana, jeszcze przed podjęciem zlecenia. Gwarantujemy jakość usługi na wysokim poziomie.

Pakowanie

Nasi pracownicy z dbałością spakują i zabezpieczą cały dobytek, a nawet dostarczymy materiały takie jak: worki, kartony, folię stretch oraz bąbelkową.

Magazyn

W razie potrzeby dysponujemy magazynem w Warszawie, gdzie możemy przechowywać Państwa mienie na dowolny czas, z gwarancją zwrotu pod wskazany adres po zakończeniu wynajmu.

Utylizację

Zgodnie z zasadami recyklingu pozbędziemy się starych mebli, czy zniszczonych sprzętów zalegających i zbędnych.

Indywidualne podejście

Mamy potężne zaplecze, dlatego możemy przewieźć nawet nietypowe przedmioty, którego przewozu inne firmy się nie podejmą.

Wózek widłowy

Przy zmianie siedziby firmy specjalistyczny wózek jest kluczowy. W Manatki24 posiadamy taki wózek oraz zespół z odpowiednimi pozwoleniami.

Przeprowadzki międzymiastowe Warszawa Białystok

Kontakt

Zamów wycenę

Szybko i łatwo, bez zobowiązań

Zadzwoń:

730 04 05 06

Jak wyceniamy przeprowadzki na terenie Warszawy - Targówka?

Każda wycena przeprowadzki jest indywidualna. Wszystko zależy od ilości godzin potrzebnych, aby wykonać przeprowadzkę międzymiastową, a także od ilości osób, które będą potrzebne, do przeprowadzenia usługi. Wykonujemy wiele przeprowadzek, więc większość usług jesteśmy w stanie wycenić już podczas rozmowy telefonicznej.

Dlaczego warto wynająć Manatki24, przy przeprowadzce międzymiastowej Warszawa - Białystok?

Rozwijamy się, inwestujemy oraz rozwijamy firmę, a przede wszystkim nie ukrywamy żadnych kosztów. Opinie od zadowolonych Klientów, to nasza chluba, a nasze referencje mówią same za siebie.
Zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem, a na pewno rozwiejemy wszelkie wątpliwości i dostosujemy ofertę do Państwa potrzeb. Dla nas chcieć to móc!

Manatki24 to profesjonalna firma przeprowadzkowa, która specjalizuje się w przeprowadzkach międzymiastowych, zapewniając swoim Klientom bezproblemową i efektywną obsługę na każdym etapie procesu. Niezależnie od tego, czy planujesz przeprowadzkę z Warszawy do Krakowa, czy z Gdańska do Warszawy, Manatki24 jest doskonałym wyborem, który zdejmie z Ciebie ciężar organizacji i logistyki.

Przeprowadzki Warszawa Targówek

Poznaj opinie naszych Klientów