Śledź nas

Przeprowadzki międzynarodowe

Polska Chorwacja

Przeprowadzki Polska Chorwacja

Szukając firmy transportowej na trasie Polska – Chorwacja, dobrze jest postawić na firmę, która ma już doświadczenie w świadczeniu takich usług. Przeprowadzki tego typu są bardzo złożone logistycznie i wymagają dodatkowych zezwoleń niż w przypadku transportu krajowego. Korzystając z profesjonalnej firmy, takiej jak Manatki24 pozwala nam to zminimalizować uciążliwość tego przedsięwzięcia, pozostawiając samą radość ze zmiany miejsca zamieszkania. Jesteśmy firmą z wieloletnim stażem na rynku i mamy ogromne doświadczenie w transportach krajowych, jak i poza granice kraju.

W naszej ofercie na trasie Polska Chorwacja znajdą Państwo:

Transport

Wszystkie nasze auta posiadają niezbędne zabezpieczenia, aby nawet przy wstrząsach Państwa dobytek nie uległ zniszczeniu. Posiadamy własną flotę, dzięki czemu możemy dopasować auto do potrzeb Klienta. Nasze samochody są serwisowane na bieżąco, a także posiadają windę. Nie boimy się załadunku gabarytowego i ponadgabarytowego, gdyż posiadamy bogate zaplecze i mamy do tego sprzęt oraz możliwości.

Pakowanie

Dostarczamy niezbędne materiały do pakowania, lecz także nasi pracownicy zajmują się na życzenie Klienta pakowaniem całego dobytku. Wykonujemy kompleksowo przeprowadzki. W naszych usługach nie tylko wnosimy i wynosimy kartony i sprzęty, a także wszystko starannie zabezpieczamy. Zajmujemy się także demontażem i montażem mebli we wskazanym miejscu. Nasi pracownicy, to fachowcy i dzielą się radami oraz doświadczeniem na każdym etapie przeprowadzki.

Sprzęt

Posiadamy własną wagę platformową, która jest niezbędna przy przeprowadzkach poza granice kraju. Posiadamy także schodołaz, a nawet wózek widłowy wraz z operatorem, który przyśpieszy czas przeprowadzki, gdy zajdzie taka potrzeba.

Magazyn

Magazyn ulokowany na terenie Warszawy przechowa nawet cały Państwa dobytek. Dajemy gwarancję, że wszystko wróci pod wskazany adres czyste i w nienaruszonym stanie.

Utylizacja

Stare czy zniszczone meble oraz sprzęty mogą być problematyczne, lecz nie z Manatki24. Nasza firma zdejmuje i ten problem z ramion Klienta pozbywając się zbędnych przedmiotów, utylizując je zgodnie z zasadami recyklingu.

Doświadczenie

Nasze doświadczenie, to nie tylko setki przeprowadzek wykonywanych rocznie. Podnosimy nasze kwalifikacje poprzez różne szkolenia i rozszerzanie naszych usług. Inwestujemy w sprzęty i dbamy o te już na stanie, aby były w pełni sprawne i gwarantowały bezpieczny transport Państwa dobytku. Posiadamy licencje na przewóz poza granice kraju i wszystkie niezbędne pozwolenia.

green trees near body of water during daytime
blue wooden door on brown brick wall

Kontakt

Zamów wycenę

Szybko i łatwo, bez zobowiązań

Zadzwoń:

730 04 05 06

Jak wyceniamy przeprowadzki międzymiastowe - Polska Chorwacja?

Każda wycena przeprowadzki jest indywidualna. Wszystko zależy od ilości godzin potrzebnych, aby wykonać przeprowadzkę międzynarodową, a także od ilości osób, które będą potrzebne, do przeprowadzenia usługi. Wykonujemy wiele przeprowadzek, więc większość usług jesteśmy w stanie wycenić już podczas rozmowy telefonicznej.

Dlaczego warto wynająć Manatki24, przy przeprowadzce międzynarodowej Polska Chorwacja?

Nasze usługi są skierowane zarówno dla osób prywatnych, jak i właścicieli największych firm. Nie zamykamy się na propozycje. Jesteśmy przyjazną firmą, która od początku działalności pozostaje elastyczna, aby sprostać nawet najbardziej wymagającym Klientom. Dla nas chcieć to móc!
Wybierając Manatki24 do przeprowadzki na trasie Polska – Chorwacja, otrzymują Państwo kompleksowość usług za niewygórowaną cenę. U nas wycena jest zawsze darmowa i niezobowiązująca. Współpracując z nami Klient może liczyć na pełen profesjonalizm oraz zadowolenie z naszych usług. Nigdy nie odwołujemy powierzonych nam zleceń, a nasi pracownicy są punktualni. Z nami każda przeprowadzka odbywała się w przyjaznej oraz kulturalnej atmosferze.
Zapraszamy do kontaktu!

Przeprowadzki międzynarodowe

Manatki24 to profesjonalna firma przeprowadzkowa, która specjalizuje się w przeprowadzkach międzynarodowych, zapewniając swoim Klientom bezproblemową i efektywną obsługę na każdym etapie procesu. Niezależnie od tego, czy planujesz przeprowadzkę z Warszawy do Chorwacji, czy z Niemiec do Warszawy, Manatki24 jest doskonałym wyborem, który zdejmie z Ciebie ciężar organizacji i logistyki.

Poznaj opinie naszych Klientów