Śledź nas

Przeprowadzki Pruszków

Przeprowadzki Mazowieckie

Przeprowadzki Pruszków

Przeprowadzki Pruszków
Jesteś mieszkańcem Pruszkowa w województwie mazowieckim, w powiecie pruszkowskim, który jest częścią aglomeracji warszawskiej i szukasz firmy, która wykona za ciebie tą nieprzyjemną czynność, jaką jest przeprowadzka? Każda przeprowadzka jest pracochłonna, a nie zawsze też jesteśmy w stanie sami przewieźć wszystkiego ze względu na gabaryty np. meble. 

Chcąc sobie ułatwić te zadanie, szukamy firmy, która wykona to za nas. Najczęściej sugerujemy się przy wyborach ceną lub zwyczajnie wybieramy pierwszą pozycję, którą znajdziemy w Internecie. Ale czy to dobra metoda? Wybierając pierwszą lepszą firmę od przeprowadzek, możemy spotkać się z nieprzyjemnym rozczarowaniem, brakiem doświadczenia oraz w najgorszym przypadku: uszkodzone mienie.

Manatki24, to rozwiązanie idealne dla ciebie.
Nasza firma, to ludzie z ogromnym doświadczeniem, którzy oddają się z pełnym zaangażowaniem w powierzone zadanie. Cechuje nas nie tylko doświadczenie, ale także szybkość i dbałość. Dostarczymy nie tylko niezbędne materiały potrzebne do przeprowadzki takie jak: kartony, worki, pianka, folia stretch, czy też bąbelkowa. Nasi pracownicy, nie tylko wniosą / wyniosą meble, ale także je zabezpieczą z dokładnością, by wszystko zostało dostarczone na nową lokalizację w nienaruszonym stanie.

Nasze samochody, posiadają odpowiednie zabezpieczenia dla załadunku. Niezbędne narzędzia usprawniają prace, co za tym idzie, przeprowadzki z Manatki24 skracają czas do niezbędnego minimum. Pakowne auta, pozwolą cały dobytek przewieźć na raz, co jest idealnym rozwiązaniem, jeśli przeprowadzamy się zagranicę, czy też do innego miasta na terenie kraju, a takie usługi też świadczymy.

Postaw na doświadczenie!
W Manatki24 nie ma ukrytych kosztów, a wycena przez naszego pracownika na terenie Pruszkowa, czy też w okolicach jest darmowa i niezobowiązująca.

Posiadamy własny magazyn, który przechowa bezpiecznie Państwa dobytek, który wróci czysty i w takim samym stanie, w jakim został zabrany od właściciela.

Manatki24, to szybkość, doświadczenie i konkurencyjne ceny!

W naszej ofercie na trasie Warszawa – Białystok znajdą Państwo:

Przewóz

Dzięki odpowiednim sprzętom, które posiadamy, możemy przewieźć dosłownie wszystko. Transport gabarytowy i ponadgabarytowy nie jest nam straszny.

Darmową wycenę

U nas koszt usługi nie zmienia się podczas wykonywania usługi i jest ustalana, jeszcze przed podjęciem zlecenia. Gwarantujemy jakość usługi na wysokim poziomie.

Pakowanie

Nasi pracownicy z dbałością spakują i zabezpieczą cały dobytek, a nawet dostarczymy materiały takie jak: worki, kartony, folię stretch oraz bąbelkową.

Magazyn

W razie potrzeby dysponujemy magazynem w Warszawie, gdzie możemy przechowywać Państwa mienie na dowolny czas, z gwarancją zwrotu pod wskazany adres po zakończeniu wynajmu.

Utylizację

Zgodnie z zasadami recyklingu pozbędziemy się starych mebli, czy zniszczonych sprzętów zalegających i zbędnych.

Indywidualne podejście

Mamy potężne zaplecze, dlatego możemy przewieźć nawet nietypowe przedmioty, którego przewozu inne firmy się nie podejmą.

Wózek widłowy

Przy zmianie siedziby firmy specjalistyczny wózek jest kluczowy. W Manatki24 posiadamy taki wózek oraz zespół z odpowiednimi pozwoleniami.

Przeprowadzki międzymiastowe Warszawa Białystok

Kontakt

Zamów wycenę

Szybko i łatwo, bez zobowiązań

Zadzwoń:

730 04 05 06

Jak wyceniamy przeprowadzki w Pruszkowie?

Każda wycena przeprowadzki jest indywidualna. Wszystko zależy od ilości godzin potrzebnych, aby wykonać przeprowadzkę międzymiastową, a także od ilości osób, które będą potrzebne, do przeprowadzenia usługi. Wykonujemy wiele przeprowadzek, więc większość usług jesteśmy w stanie wycenić już podczas rozmowy telefonicznej.

Dlaczego warto wynająć Manatki24, przy przeprowadzce międzymiastowej Warszawa - Białystok?

Rozwijamy się, inwestujemy oraz rozwijamy firmę, a przede wszystkim nie ukrywamy żadnych kosztów. Opinie od zadowolonych Klientów, to nasza chluba, a nasze referencje mówią same za siebie.
Zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem, a na pewno rozwiejemy wszelkie wątpliwości i dostosujemy ofertę do Państwa potrzeb. Dla nas chcieć to móc!

Manatki24 to profesjonalna firma przeprowadzkowa, która specjalizuje się w przeprowadzkach międzymiastowych, zapewniając swoim Klientom bezproblemową i efektywną obsługę na każdym etapie procesu. Niezależnie od tego, czy planujesz przeprowadzkę z Warszawy do Krakowa, czy z Gdańska do Warszawy, Manatki24 jest doskonałym wyborem, który zdejmie z Ciebie ciężar organizacji i logistyki.

Przeprowadzki Pruszków

Poznaj opinie naszych Klientów