Śledź nas

Przeprowadzki międzynarodowe

Polska Włochy

Przeprowadzki Polska Włochy

Przeprowadzki poza granice kraju, to nie lada wyzwanie logistyczne. Jaką wybrać firmę, aby koszty nas nie przerosły? Kolejnym pytaniem jest: czy czeka nas kilka kursów, nim uda nam się przewieźć cały dobytek, a tym samym koszty przeprowadzki wzrosną? Na rynku jest wiele firm oferujących przewóz, ale która będzie ta najlepsza?
Wybierz firmę z wieloletnim stażem, która wykonywała już takie usługi.

W naszej ofercie na trasie Polska Włochy znajdą Państwo:

Bezpieczny transport

Rocznie wykonujemy setki transportów, zyskując coraz większą rzeszę zadowolonych Klientów. W Manatki24 stawiamy przede wszystkim na jakość wykonywanej usługi. Posiadamy własną flotę, dzięki czemu możemy idealnie dobrać auto pod potrzeby Klienta. Nasze samochody są regularnie serwisowane i posiadają wszystkie niezbędne zabezpieczenia, aby cały załadunek dotarł w nienaruszonym stanie, nawet przy największych wybojach na drodze. Posiadamy międzynarodową licencję, więc możemy się podjąć przewozu na każdy rejon Włoch.

Kompleksowość

Dostarczamy wszystkie niezbędne materiały, a także możemy wziąć na własne barki pakowanie wszystkiego w kartony. Zajmujemy się także załadunkiem i rozładunkiem już w miejscu docelowym, ustawiając wszystko we wskazanych miejscach. Dodatkowo posiadamy specjalistyczną wagę platformową, dzięki której możemy dokładnie zważyć cały załadunek, aby nie przekroczyć ładowności. Przewozimy także załadunki gabarytowe i ponadgabarytowe. Gwarantujemy terminowość i punktualność!

Wycena

Jest u nas zawsze darmowa i niezobowiązująca. Ceny u nas nigdy nie ulegają zmianie podczas wykonywania usługi, a także nie posiadamy ukrytych kosztów. Wybierając Manatki24 na trasie Polska – Włochy, otrzymują Państwo kompleksowe usługi za niewygórowaną cenę.

Magazyn

Posiadamy własny duży magazyn na terenie Warszawy, jeśli zajdzie konieczność przechowania części dobytku. Wszystko później wróci do właścicieli w wyznaczonym terminie, czyste i w nienaruszonym stanie pod wskazany adres.

Utylizacja

W naszych usługach zajmujemy się problematycznymi, starymi i zniszczonymi meblami bądź sprzętami. Przedmioty, które okażą się zbędne, zutylizujemy zgodnie z obowiązującymi zasadami recyklingu.

Doświadczenie

Kadra naszych pracowników, ma niezbędne kwalifikacje i szkolenia do wykonywania przewozów na trasie Polska – Włochy. Doskonalimy się z każdym przewozem, a dzięki narzędziom i własnej flocie aut, możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie, za niewygórowaną cenę. Podchodzimy indywidualnie do każdego zlecenia, aby sprostać nawet najbardziej wymagającym Klientom. Nasza firma podoła nawet najbardziej logistycznie złożonym przeprowadzkom. Nasze rekomendacje są na naszej stronie internetowej i mówią same za siebie.

gray concrete statue fountain in front of building
Rialto Bridge, Venice Italy

Kontakt

Zamów wycenę

Szybko i łatwo, bez zobowiązań

Zadzwoń:

730 04 05 06

Jak wyceniamy przeprowadzki międzymiastowe - Polska Włochy?

Każda wycena przeprowadzki jest indywidualna. Wszystko zależy od ilości godzin potrzebnych, aby wykonać przeprowadzkę międzynarodową, a także od ilości osób, które będą potrzebne, do przeprowadzenia usługi. Wykonujemy wiele przeprowadzek, więc większość usług jesteśmy w stanie wycenić już podczas rozmowy telefonicznej.

Dlaczego warto wynająć Manatki24, przy przeprowadzce międzynarodowej Polska Włochy?

Firma Manatki24 posiada licencję na przewóz międzynarodowy dzięki czemu macie Państwo gwarancję iż transportowane mienie jedzie bezpiecznie i z zachowaniem wszelkich obowiązujących przepisów.
Przeprowadzki do Włoch
Wykonujemy rocznie kilkadziesiąt transportów do Italii, za każdym razem odwiedzając inny region. Nie ważne czy jest to Sardynia, Lombardia, Wenecja Abruzja, Umbria, Lacjum, Apulia, Kalabria, Sycylia czy też Piemont lub Kampania, zawsze staramy się dotrzeć w umówionym terminie.
Pamiętaj! Przeprowadzki międzynarodowe tylko z firmą Manatki24.
Zapraszamy do kontaktu!

Przeprowadzki międzynarodowe

Manatki24 to profesjonalna firma przeprowadzkowa, która specjalizuje się w przeprowadzkach międzynarodowych, zapewniając swoim Klientom bezproblemową i efektywną obsługę na każdym etapie procesu. Niezależnie od tego, czy planujesz przeprowadzkę z Warszawy do Włoch, czy z Niemiec do Warszawy, Manatki24 jest doskonałym wyborem, który zdejmie z Ciebie ciężar organizacji i logistyki.

Poznaj opinie naszych Klientów