Śledź nas

Przeprowadzki Warszawa Ochota

Przeprowadzki na terenie Warszawy

Przeprowadzki Warszawa Ochota

Kupiłeś mieszkanie na Ochocie, która znajduje się po lewobrzeżnej części miasta? Idealne miejsce, dla osób, które cenią sobie w okolicy pełno restauracji serwujących dania kuchni polskiej. Nie zabraknie też lokali w stylu amerykańskim oraz wegańskich bistr popularnych wśród studentów. Cieszysz się z nowego kąta, lecz przeprowadzka spędza Ci sen z oczu? Każda przeprowadzka jest czasochłonna, lecz z Manatki24 to nic strasznego! Zaufaj profesjonalistą w swojej dziedzinie. Dzięki nam zaoszczędzisz czas, pieniądze oraz dostaniesz usługi na najwyższym poziomie.

Zaufaj nam!
Manatki24 oferują kompleksowe przeprowadzki, dla mieszkańców warszawskiej Ochoty, ale także okolic. W swojej ofercie posiadamy przewóz międzymiastowy oraz międzynarodowy. Naszymi sztandarowymi zaletami są: szybkość bez zbędnego bałaganu, dokładność w zabezpieczaniu załadunku oraz atrakcyjne ceny, adekwatne do jakości wykonywanej usługi. Bez problemu przeniesiemy / wyniesiemy /przetransportujemy oraz wypakujemy cały Państwa dobytek.

Nasza wycena jest zawsze darmowa i niezobowiązująca.
Nasze usługi, nie tylko skierowane są do osób prywatnych, ale także do firm. Manatki24 to przede wszystkim doświadczona kadra i profesjonalny sprzęt. Bezpieczne samochody z niezbędnym wyposażeniem, to podstawa w każdej przeprowadzce. Dostarczymy kartony, folię piankę czy też worki, jeśli zajdzie taka potrzeba. Jesteśmy po to, by sprostać najbardziej wymagającym klientom, którym wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom. Przechowamy w magazynie twoje meble i inne cenne skarby, a jeśli nie wiesz, co zrobić ze starymi meblami, zutylizujemy je za Ciebie.

Nasze referencje mówią za siebie!
Grono osób / firm z każdym dniem się powiększa. Dołącz do grona zadowolonych klientów i zaufaj profesjonalistą!

W naszej ofercie na trasie Warszawa – Białystok znajdą Państwo:

Przewóz

Dzięki odpowiednim sprzętom, które posiadamy, możemy przewieźć dosłownie wszystko. Transport gabarytowy i ponadgabarytowy nie jest nam straszny.

Darmową wycenę

U nas koszt usługi nie zmienia się podczas wykonywania usługi i jest ustalana, jeszcze przed podjęciem zlecenia. Gwarantujemy jakość usługi na wysokim poziomie.

Pakowanie

Nasi pracownicy z dbałością spakują i zabezpieczą cały dobytek, a nawet dostarczymy materiały takie jak: worki, kartony, folię stretch oraz bąbelkową.

Magazyn

W razie potrzeby dysponujemy magazynem w Warszawie, gdzie możemy przechowywać Państwa mienie na dowolny czas, z gwarancją zwrotu pod wskazany adres po zakończeniu wynajmu.

Utylizację

Zgodnie z zasadami recyklingu pozbędziemy się starych mebli, czy zniszczonych sprzętów zalegających i zbędnych.

Indywidualne podejście

Mamy potężne zaplecze, dlatego możemy przewieźć nawet nietypowe przedmioty, którego przewozu inne firmy się nie podejmą.

Wózek widłowy

Przy zmianie siedziby firmy specjalistyczny wózek jest kluczowy. W Manatki24 posiadamy taki wózek oraz zespół z odpowiednimi pozwoleniami.

Przeprowadzki międzymiastowe Warszawa Białystok

Kontakt

Zamów wycenę

Szybko i łatwo, bez zobowiązań

Zadzwoń:

730 04 05 06

Jak wyceniamy przeprowadzki na terenie Warszawy - Ochota?

Każda wycena przeprowadzki jest indywidualna. Wszystko zależy od ilości godzin potrzebnych, aby wykonać przeprowadzkę międzymiastową, a także od ilości osób, które będą potrzebne, do przeprowadzenia usługi. Wykonujemy wiele przeprowadzek, więc większość usług jesteśmy w stanie wycenić już podczas rozmowy telefonicznej.

Dlaczego warto wynająć Manatki24, przy przeprowadzce międzymiastowej Warszawa - Białystok?

Rozwijamy się, inwestujemy oraz rozwijamy firmę, a przede wszystkim nie ukrywamy żadnych kosztów. Opinie od zadowolonych Klientów, to nasza chluba, a nasze referencje mówią same za siebie.
Zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem, a na pewno rozwiejemy wszelkie wątpliwości i dostosujemy ofertę do Państwa potrzeb. Dla nas chcieć to móc!

Manatki24 to profesjonalna firma przeprowadzkowa, która specjalizuje się w przeprowadzkach międzymiastowych, zapewniając swoim Klientom bezproblemową i efektywną obsługę na każdym etapie procesu. Niezależnie od tego, czy planujesz przeprowadzkę z Warszawy do Krakowa, czy z Gdańska do Warszawy, Manatki24 jest doskonałym wyborem, który zdejmie z Ciebie ciężar organizacji i logistyki.

Przeprowadzki Warszawa Ochota

Poznaj opinie naszych Klientów