Śledź nas

Przeprowadzki międzynarodowe

Polska Hiszpania

Przeprowadzki Polska Hiszpania

Szukasz firmy transportowej, która wykona przewóz międzynarodowy? Warto postawić na sprawdzoną firmę przeprowadzkową. Nie każda firma posiada odpowiednie licencje na przewóz poza granice kraju, a także ma zaplecza w postaci sprzętów, czy odpowiedniego auta, aby móc wykonać taką usługę. Transport na trasie Polska – Hiszpania, jest skomplikowany logistycznie i wymaga bardzo dobrej organizacji.

W naszej ofercie na trasie Polska Hiszpania znajdą Państwo:

Auto

Powinno być zdecydowanie w nienagannym stanie i odpowiednio duże. Małym busikiem nie przewieziemy naszego dobytku w ekonomiczny sposób, a koszty wielokrotnego kursowania będą ogromne i wydłużą maksymalnie naszą przeprowadzkę.

Platformowa waga

Jest niezbędnym wyposażeniem firmy przeprowadzkowej w tego typu przeprowadzkach. Nie można przekroczyć określonej wagi załadunku auta.

Licencja

Jest niezbędna, jeśli przeprowadzamy się poza granice kraju. Specjalistyczne dokumenty uprawniają firmę transportową do przekroczenia granicy, aby mogła przewieźć nasz dobytek, bez tego utkniemy na granicy i będziemy musieli przepakowywać do auta firmy, która ma takie uprawnienia. Warto zatem o tym pamiętać przed podpisaniem umowy na usługę.

Zaplecze firmy

Przy przewozie gabarytowym i ponadgabarytowym warto sprawdzić, czy firma, którą bierzemy pod uwagę, podejmie się załadunku i rozładunku i ma do tego niezbędne sprzęty. Nie każda firma podejmuje się przewozu tak dużych i ciężkich przedmiotów, a jeśli nie ma narzędzi, aby to wykonać, może ściągnąć firmę zewnętrzną, zwiększając tym samym nasze koszty, a także wydłużając czas przeprowadzki.

Usługa od A do Z

Jeśli chcemy cieszyć się przeprowadzką, ale pozostawić cały trud z nią związany wybranej firmie transportowej, warto zapytać o kompleksowość ich usług. Firmy oferują nie tylko wniesienie i wyniesienie sprzętów i mebli, ale także pakowanie wszystkiego w kartony. Dodatkowym atutem będzie, jeśli firma dostarcza darmowe materiały do pakowania, jeśli sami chcemy spakować nasz dobytek.

Cena

Nie powinna być głównym wyznacznikiem wyboru firmy przeprowadzkowej. Powinna być adekwatna do wykonywanych usług. Ceny, które są podejrzanie niskie, albo wysokie, powinny wzbudzić naszą czujność. Wycena powinna być darmowa i niezobowiązująca.

Opinie

Nie wybieraj pierwszej lepszej napotkanej w sieci firmy. Poszukaj, popytaj na forach internetowych i sprawdź referencje.

people walking near church during daytime
a view of a large building with a bridge in front of it

Kontakt

Zamów wycenę

Szybko i łatwo, bez zobowiązań

Zadzwoń:

730 04 05 06

Jak wyceniamy przeprowadzki międzymiastowe - Polska Hiszpania?

Każda wycena przeprowadzki jest indywidualna. Wszystko zależy od ilości godzin potrzebnych, aby wykonać przeprowadzkę międzynarodową, a także od ilości osób, które będą potrzebne, do przeprowadzenia usługi. Wykonujemy wiele przeprowadzek, więc większość usług jesteśmy w stanie wycenić już podczas rozmowy telefonicznej.

Dlaczego warto wynająć Manatki24, przy przeprowadzce międzynarodowej Polska Hiszpania?

W Manatki24 oferujemy międzynarodowy przewóz na trasie Polska – Hiszpania. Gwarantujemy całkowicie bezpieczną przeprowadzkę, a nasze usługi wykonujemy na najwyższym poziomie za niewygórowaną cenę. Mamy odpowiednie kwalifikacje i realizujemy setki transportów rocznie. Kadra naszych pracowników pomaga na każdym etapie przeprowadzki, dzieląc się doświadczeniem. Postaw na doświadczoną firmę, wybierz Manatki24!
Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Przeprowadzki międzynarodowe

Manatki24 to profesjonalna firma przeprowadzkowa, która specjalizuje się w przeprowadzkach międzynarodowych, zapewniając swoim Klientom bezproblemową i efektywną obsługę na każdym etapie procesu. Niezależnie od tego, czy planujesz przeprowadzkę z Warszawy do Hiszpanii, czy z Niemiec do Warszawy, Manatki24 jest doskonałym wyborem, który zdejmie z Ciebie ciężar organizacji i logistyki.

Poznaj opinie naszych Klientów