Śledź nas

Przeprowadzki międzynarodowe

Polska Czechy

Przeprowadzki Polska Czechy

Szukając firmy przeprowadzkowej, aby wykonała usługę na trasie Polska – Czechy, warto wybrać firmę, która ma już doświadczenie w takich przewozach, które są złożone logistycznie. Firma bez zaplecza w postaci sprzętów, odpowiednich aut, czy nieprzewożąca przedmiotów gabarytowych i ponadgabarytowych może zwyczajnie nie podołać takiemu zleceniu. Stracimy nie tylko pieniądze, ale także i czas. Stres niepotrzebny jest nam szczególnie, że łatwo temu zaradzić wybierając firmę, która nie nawali na całej linii i ma doświadczenie w przewozach międzynarodowych.

W naszej ofercie na trasie Polska Czechy znajdą Państwo:

Transport

Posiadamy międzynarodową licencję na przewóz poza granice kraju, w tym na przewóz Polska – Czechy. Nasza firma jest wyposażona we wszystkie niezbędne sprzęty, które ułatwią każdą przeprowadzkę, a także posiadamy własną wagę platformową, dzięki czemu nie grozi nam przekroczenie ładowności auta. Dzięki własnej niezawodnej flocie możemy dopasować odpowiednie auto do potrzeb Klienta, a każde auto ma niezbędne zabezpieczenia załadunku.

Kompleksowość

Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do potrzeb Klienta pozostając przy tym liderami we własnym fachu. Kadra naszych pracowników ma odpowiednie kwalifikacje i może zająć się pakowaniem całego dobytku, czy wyposażeniem firmy. Demontujemy meble oraz je zabezpieczamy solidnie, a w miejscu docelowym wszystko montujemy we wskazanym miejscu.

Magazyn

Na terenie Warszawy posiadamy własny magazyn, który przechowa wszystko w razie potrzeby oraz wszystko przewieziemy pod wskazany adres czyste i w nienaruszonym stanie. Dodatkowo utylizujemy, zgodnie z zasadami recyklingu, stare i zniszczone sprzęty oraz meble.

Wycena

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Niezależnie, czy przeprowadzamy firmę, czy prywatnego Klienta. Nasze usługi zawsze są na wysokim poziomie za niewygórowaną opłatę. Niezobowiązująca wycena jest zawsze darmowa, a nasze ceny nie ulegają zmianie podczas wykonywanej usługi. Klarowny cennik jest dostępny na naszej stronie internetowej, a także znajdą tam Państwo liczne referencje od zadowolonych Klientów.

Doświadczenie

Wykonujemy setki przeróżnych transportów krajowych, jak i poza granice kraju. Stawiamy na wysoką jakość wykonywanych przez nas usług, za niewygórowaną cenę. Posiadamy ogromne zaplecze w postaci sprzętów oraz wszystkie niezbędne licencje i pozwolenia. Służymy radami na każdym etapie przeprowadzki oraz dostarczamy niezbędne materiały do pakowania, które są całkowicie darmowe. W naszej ofercie jest usługa pod tzw. Klucz, gdzie nasi pracownicy biorą na własne barki całą przeprowadzkę i oprócz noszenia ciężkich pudeł i mebli, także wszystko pakują i zabezpieczają z ogromną ostrożnością oraz dokładnością. W Manatki24 jesteśmy zawsze punktualni i nigdy nie rezygnujemy z powierzonych nam przeprowadzek.

people and vehicles on street during daytime
architecture, brno, city

Kontakt

Zamów wycenę

Szybko i łatwo, bez zobowiązań

Zadzwoń:

730 04 05 06

Jak wyceniamy przeprowadzki międzymiastowe - Polska Czechy?

Każda wycena przeprowadzki jest indywidualna. Wszystko zależy od ilości godzin potrzebnych, aby wykonać przeprowadzkę międzynarodową, a także od ilości osób, które będą potrzebne, do przeprowadzenia usługi. Wykonujemy wiele przeprowadzek, więc większość usług jesteśmy w stanie wycenić już podczas rozmowy telefonicznej.

Dlaczego warto wynająć Manatki24, przy przeprowadzce międzynarodowej Polska Czechy?

Przeprowadzka z Polski do Czech może być prosta i przyjemna! Nie boimy się wyzwań, bo mamy profesjonalny sprzęt oraz wyszkoloną kadrę pracowników, która podoła nawet najbardziej złożonym logistycznie przeprowadzkom. Nasza praca to także nasza pasja i dla nas nie są to tylko przedmioty, a wiemy, że mogą mieć wartość nie tylko pieniężną, ale także sentymentalną. W naszych rękach nawet najdelikatniejsze dzieła sztuki są bezpieczne, bo wiemy, jak zabezpieczyć wszystko, aby nie uległo zniszczeniu na nierównościach na drogach.
Jeśli mają Państwo jeszcze jakieś wątpliwości, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, a na pewno je wszystkie rozwiejemy.

Przeprowadzki międzynarodowe

Manatki24 to profesjonalna firma przeprowadzkowa, która specjalizuje się w przeprowadzkach międzynarodowych, zapewniając swoim Klientom bezproblemową i efektywną obsługę na każdym etapie procesu. Niezależnie od tego, czy planujesz przeprowadzkę z Warszawy do Czech, czy z Niemiec do Warszawy, Manatki24 jest doskonałym wyborem, który zdejmie z Ciebie ciężar organizacji i logistyki.

Poznaj opinie naszych Klientów