Śledź nas

Przeprowadzki Warszawa Praga Południe

Przeprowadzki na terenie Warszawy

Przeprowadzki Warszawa Praga Południe

Praga Południe to nie tylko stadion PGE Narodowy, przede wszystkim to dzielnica tętniąca nocnym życiem. Położona po prawobrzeżnej części miasta, gdzie znajduje się wiele barów, winiarni, czy też koktajlbarów. Obszar ten wyróżnia się znaczną różnorodnością zabudowań. Kupiłeś mieszkanie, a może prowadzisz firmę na warszawskiej Pradze Południe? Przeprowadzka to ważne wydarzenie dla firmy, czy też rodziny. Zaplanuj to wcześniej, nie zwlekając na ostatnią chwilę. Zmieniając siedzibę firmy, czy też mieszkanie nie ryzykuj przewiezienia dobytku na własną rękę autem osobowym. Może się wszystko zniszczyć, ale także sam możesz doznać uszczerbku na zdrowiu. Koszty przewozu osobówką, generuje wysokie koszty, gdy przewozimy wszystko na kilka razy. Nie zawsze wszystko idzie po naszej myśli i tylko się niepotrzebnie stresujemy.

Postaw na specjalistów!
Manatki24 to wykwalifikowana kadra ludzi z profesjonalnym sprzętem. Przewieziemy, wniesiemy i zniesiemy cały Twój dobytek za ciebie. Zabezpieczymy profesjonalnie sprzęt elektroniczny, czy też meble. Nasze auto z windą, które posiada wszystkie niezbędne zabezpieczenia, przewiezie wszystko w nienaruszonym stanie, oraz zaoszczędzi Twój cenny czas. Bez znaczenia, czy przeprowadzasz się z Pragi Południe do innego miasta, czy też poza granice kraju. Wykonamy przeprowadzkę szybko, sprawnie i na najwyższym poziomie, a Ty niczym nie będziesz musiał się przejmować.

Chcieć to móc!
Dla Manatki24 nie ma ciężkich przeprowadzek, nasza ekipa sprosta nawet najbardziej wymagającemu klientowi. Przeprowadzimy Cię z punktu A do punktu B, a jeśli zajdzie potrzeba, nasz magazyn przechowa wyposażenie firmy czy też mieszkania. Stare i zniszczone meble zutylizujemy, które zazwyczaj są problematyczne przy tego typu przeprowadzkach. Dostarczymy wszystkie niezbędne materiały do zabezpieczenia mienia. Takie jak: kartony, worki, pianka, folia stretch czy też bąbelkowa.

Nasze referencje, to nasza duma!
Rozwijamy się z każdym dniem oraz dokładamy wszelkich starań, by nasze usługi były wykonywane na najwyższym poziomie. U nas wycena jest zawsze darmowa i niezobowiązująca. Brak ukrytych kosztów i grono zadowolonych klientów. Dołącz do nich i Ty!

W naszej ofercie na trasie Warszawa – Białystok znajdą Państwo:

Przewóz

Dzięki odpowiednim sprzętom, które posiadamy, możemy przewieźć dosłownie wszystko. Transport gabarytowy i ponadgabarytowy nie jest nam straszny.

Darmową wycenę

U nas koszt usługi nie zmienia się podczas wykonywania usługi i jest ustalana, jeszcze przed podjęciem zlecenia. Gwarantujemy jakość usługi na wysokim poziomie.

Pakowanie

Nasi pracownicy z dbałością spakują i zabezpieczą cały dobytek, a nawet dostarczymy materiały takie jak: worki, kartony, folię stretch oraz bąbelkową.

Magazyn

W razie potrzeby dysponujemy magazynem w Warszawie, gdzie możemy przechowywać Państwa mienie na dowolny czas, z gwarancją zwrotu pod wskazany adres po zakończeniu wynajmu.

Utylizację

Zgodnie z zasadami recyklingu pozbędziemy się starych mebli, czy zniszczonych sprzętów zalegających i zbędnych.

Indywidualne podejście

Mamy potężne zaplecze, dlatego możemy przewieźć nawet nietypowe przedmioty, którego przewozu inne firmy się nie podejmą.

Wózek widłowy

Przy zmianie siedziby firmy specjalistyczny wózek jest kluczowy. W Manatki24 posiadamy taki wózek oraz zespół z odpowiednimi pozwoleniami.

Przeprowadzki międzymiastowe Warszawa Białystok

Kontakt

Zamów wycenę

Szybko i łatwo, bez zobowiązań

Zadzwoń:

730 04 05 06

Jak wyceniamy przeprowadzki na terenie Warszawy - Praga Południe?

Każda wycena przeprowadzki jest indywidualna. Wszystko zależy od ilości godzin potrzebnych, aby wykonać przeprowadzkę międzymiastową, a także od ilości osób, które będą potrzebne, do przeprowadzenia usługi. Wykonujemy wiele przeprowadzek, więc większość usług jesteśmy w stanie wycenić już podczas rozmowy telefonicznej.

Dlaczego warto wynająć Manatki24, przy przeprowadzce międzymiastowej Warszawa - Białystok?

Rozwijamy się, inwestujemy oraz rozwijamy firmę, a przede wszystkim nie ukrywamy żadnych kosztów. Opinie od zadowolonych Klientów, to nasza chluba, a nasze referencje mówią same za siebie.
Zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem, a na pewno rozwiejemy wszelkie wątpliwości i dostosujemy ofertę do Państwa potrzeb. Dla nas chcieć to móc!

Manatki24 to profesjonalna firma przeprowadzkowa, która specjalizuje się w przeprowadzkach międzymiastowych, zapewniając swoim Klientom bezproblemową i efektywną obsługę na każdym etapie procesu. Niezależnie od tego, czy planujesz przeprowadzkę z Warszawy do Krakowa, czy z Gdańska do Warszawy, Manatki24 jest doskonałym wyborem, który zdejmie z Ciebie ciężar organizacji i logistyki.

Przeprowadzki Warszawa Praga Południe

Poznaj opinie naszych Klientów