Śledź nas

Przeprowadzki Walendów

Przeprowadzki Mazowieckie

Przeprowadzki Walendów

Manatki24 to rodzinna firma z wieloletnim stażem na rynku. Zajmujemy się wszelakim transportem od tradycyjnych przeprowadzki, po przewóz nietypowych przedmiotów. Niestraszny nam przewóz gabarytowy i ponadgabarytowy. Rocznie wykonujemy setki przewozów, zyskując coraz więcej zadowolonych klientów, których referencje są dostępne na naszej stronie. U nas nie ma ukrytych kosztów i ceny nie ulegają zmianie, podczas wykonywanej usługi. Gwarantujemy terminowość i punktualność!

W naszej ofercie:

  • Przewóz – bezpieczny przewóz na terenie Walendowa, ale także transport międzymiastowy i poza granice kraju. Nasze auta są odpowiednio przystosowane i posiadamy wszelkie niezbędne narzędzia, aby wykonać bezpieczny załadunek, oraz rozładunek w miejscu docelowym. Własna flota pozwala nam dobrać odpowiednie auto, do potrzeb klienta i skrócić czas każdej przeprowadzki, do niezbędnego minimum.

  • Usługę pod tzw. Klucz – wykwalifikowana kadra naszych pracowników, może zająć się przeprowadzką od A do Z, zabierając cały trud związany z przeprowadzką. Z największą starannością i dbałością o najmniejsze detale, nasi pracownicy spakują wszystko w kartony, oraz profesjonalnie zabezpieczą, niwelując ryzyko uszkodzenia nawet najcenniejszych, kruchych pamiątek podczas transportu. Dostarczymy na życzenie klienta darmowe materiały, niezbędne do pakowania na terenie Walendowa, jeśli jednak Państwo będą chcieli sami zająć się spakowaniem dobytku, czy też wyposażenia firmy.

  • Montaż / demontaż – zajmujemy się demontażem mebli i sprzętów oraz montażem w miejscu docelowym, a gdy zajdzie potrzeba przywiezienia nowych przedmiotów ze sklepu, tak samo, możemy się tym zająć na życzenie klienta. W naszych usługach także znajduje się oferta skręcania nowych mebli w miejscu docelowym. Posiadamy także własny magazyn, który w razie potrzeby wszystko przechowa i wszystko później czyste wróci do właściciela. Wszystkie zbędne lub zniszczone przedmioty, utylizujemy zgodnie z obowiązującymi zasadami recyklingu.

  • Darmowa wycena – rocznie wykonujemy wiele bardzo podobnych przeprowadzek, więc bez problemu już podczas rozmowy telefonicznej jesteśmy w stanie podać wstępną wycenę. U nas ceny nie zmieniają się w trakcie wykonywanej usługi!

  • Doświadczenie – udzielamy niezbędnych rad, na każdym etapie przeprowadzki. Kadra naszych pracowników ma wszystkie niezbędne kwalifikacje i szkolenia. Dla nas chcieć to móc!

 

Wybierając naszą firmę, nie muszą Państwo się o nic martwić, bo z naszą pomocą, każda przeprowadzka idzie gładko i bez zbędnego stresu, bo jesteśmy liderami w naszej dziedzinie.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu.

W naszej ofercie na trasie Warszawa – Białystok znajdą Państwo:

Przewóz

Dzięki odpowiednim sprzętom, które posiadamy, możemy przewieźć dosłownie wszystko. Transport gabarytowy i ponadgabarytowy nie jest nam straszny.

Darmową wycenę

U nas koszt usługi nie zmienia się podczas wykonywania usługi i jest ustalana, jeszcze przed podjęciem zlecenia. Gwarantujemy jakość usługi na wysokim poziomie.

Pakowanie

Nasi pracownicy z dbałością spakują i zabezpieczą cały dobytek, a nawet dostarczymy materiały takie jak: worki, kartony, folię stretch oraz bąbelkową.

Magazyn

W razie potrzeby dysponujemy magazynem w Warszawie, gdzie możemy przechowywać Państwa mienie na dowolny czas, z gwarancją zwrotu pod wskazany adres po zakończeniu wynajmu.

Utylizację

Zgodnie z zasadami recyklingu pozbędziemy się starych mebli, czy zniszczonych sprzętów zalegających i zbędnych.

Indywidualne podejście

Mamy potężne zaplecze, dlatego możemy przewieźć nawet nietypowe przedmioty, którego przewozu inne firmy się nie podejmą.

Wózek widłowy

Przy zmianie siedziby firmy specjalistyczny wózek jest kluczowy. W Manatki24 posiadamy taki wózek oraz zespół z odpowiednimi pozwoleniami.

Przeprowadzki międzymiastowe Warszawa Białystok

Kontakt

Zamów wycenę

Szybko i łatwo, bez zobowiązań

Zadzwoń:

730 04 05 06

Jak wyceniamy przeprowadzki w Walendowie?

Każda wycena przeprowadzki jest indywidualna. Wszystko zależy od ilości godzin potrzebnych, aby wykonać przeprowadzkę międzymiastową, a także od ilości osób, które będą potrzebne, do przeprowadzenia usługi. Wykonujemy wiele przeprowadzek, więc większość usług jesteśmy w stanie wycenić już podczas rozmowy telefonicznej.

Dlaczego warto wynająć Manatki24, przy przeprowadzce międzymiastowej Warszawa - Białystok?

Rozwijamy się, inwestujemy oraz rozwijamy firmę, a przede wszystkim nie ukrywamy żadnych kosztów. Opinie od zadowolonych Klientów, to nasza chluba, a nasze referencje mówią same za siebie.
Zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem, a na pewno rozwiejemy wszelkie wątpliwości i dostosujemy ofertę do Państwa potrzeb. Dla nas chcieć to móc!

Manatki24 to profesjonalna firma przeprowadzkowa, która specjalizuje się w przeprowadzkach międzymiastowych, zapewniając swoim Klientom bezproblemową i efektywną obsługę na każdym etapie procesu. Niezależnie od tego, czy planujesz przeprowadzkę z Warszawy do Krakowa, czy z Gdańska do Warszawy, Manatki24 jest doskonałym wyborem, który zdejmie z Ciebie ciężar organizacji i logistyki.

Przeprowadzki Walendów​

Poznaj opinie naszych Klientów