Śledź nas

Utylizacja mebli

Kompleksowa obsługa, od demontażu po recykling

Utylizacja mebli

Firma Manatki24 jest profesjonalną firmą przeprowadzkową działającą głównie na terenie Warszawy, Mazowsza oraz całej Polski.
Wybierając naszą firmę macie pewność, że zajmiemy się danym zleceniem kompleksowo. Oferujemy wiele usług skierowanych do najbardziej wymagających Klientów.
Poza standardowymi usługami związanymi z typowymi przeprowadzkami oferujemy utylizację różnych przedmiotów. W swojej ofercie posiadamy również wywóz mebli Warszawa, jest to usługa powiązana z utylizacją – na życzenie Klienta możemy takie meble wywieźć we wskazane miejsce np. do punktu zbiórki.

Kupiłeś lub sprzedałeś mieszkanie a może odziedziczyłeś dom po zmarłym?

Firma Manatki24 to Twój niezawodny partner w procesie opróżniania i przeprowadzek. Zadbamy o wszystko z pełnym profesjonalizmem, umożliwiając Ci bezproblemowe przejście przez każdy etap zmiany mieszkania, biura czy domu. Nasz doświadczony zespół pomoże Ci zorganizować przestrzeń i uporządkować mienie, zapewniając bezpieczeństwo i spokój umysłu. Skorzystaj z naszych usług i przekonaj się, jak łatwa i przyjemna może być przeprowadzka z Manatki24.

Nie wiesz co masz zrobić z zalegającymi rzeczami?

Firma Manatki24 współpracuje z firmami, które specjalizują się w utylizacji zużytych sprzętów AGD i RTV lub starych zniszczonych mebli. Wszystkie przedmioty, które nie są już Państwu potrzebne, zostaną zutylizowane zgodnie z polskim prawem.

Kontakt

Zamów wycenę

Szybko i łatwo, bez zobowiązań

Zadzwoń:

730 04 05 06

Utylizacja czy zbieractwo

Mieszkając kilka lat w mieszkaniu lub domu zaczynamy w sposób naturalny gromadzić różne przedmioty. Czasami są to ubrania po młodszym bracie innym razem kartony z książkami a czasami meble z czasów PRL. Wszystkie te przedmioty znajdujemy, gdy zaczynamy myśleć o sprzedaży domu lub mieszkania. Wtedy pojawiają się pierwsze pytania – Co z tym wszystkim zrobić? Decydując się na naszą firmę prace utylizacyjne możemy wykonać najchętniej razem z usługą Przeprowadzki Warszawa. Dla Państwa jest to o tyle udogodnienie, gdyż jedna firma wykonuje zlecenie kompleksowo. Dla firm, instytucji świadczymy również utylizację mebli biurowych, sprzętu komputerowego i wszystkich urządzeń, które są na wyposażeniu biura. Często się zdarza, że przedsiębiorcy w miarę czasu zmieniają wystrój swoich pomieszczeń i nie wiedzą co zrobić ze starymi meblami, krzesłami, biurkami oraz komputerami. Nasza firma utylizuje te i wiele innych przedmiotów zgodnie z obowiązującym prawem. Dzięki nam dalsze mieszkanie w posprzątanym pokoju, domu lub w nowym biurze będzie o wiele milsze.

Opróżnianie piwnic i garaży

Wybierając Manatki24, zyskujesz!

Najczęściej utylizujemy zagracone komórki lokatorskie po zmarłej osobie. Dziedzicząc mieszkanie lub dom czasami nie zdajemy sobie sprawy ile przedmiotów jest nagromadzone w różnych kątach, skrytkach lub pawlaczach.
Dla nas to normalne zjawisko z którym bezproblemowo sobie poradzimy! Zastanawiasz się ile kosztuje wywóz starych mebli lub gabarytów w Warszawie? Każde zlecenie jest traktowane indywidualnie. Najlepiej skorzystaj z formularza kontaktowego.
Nie zwlekaj. Zadzwoń. Omów szczegóły.

Opinie i recenzje Klientów

Zobacz, dlaczego nasi Klienci polecają nasze usługi, dzięki którym ich przeprowadzki stały się znacznie łatwiejsze i mniej stresujące.