Śledź nas

Przeprowadzki międzymiastowe

Warszawa - Wałbrzych

Przeprowadzki Warszawa Wałbrzych

Oferujemy usługi transportowe na trasie Warszawa – Wałbrzych. Jesteśmy rodzinną firmą, która stawia na wysoką jakość wykonywanych usług za niewygórowaną cenę. Posiadamy wykwalifikowaną kardę pracowników, którzy zadbają o Państwa dobytek, wykonując usługi z największą starannością. W Manatki24 posiadamy własną flotę oraz dobrze wyposażone zaplecze, więc nam niestraszne nawet najbardziej logistycznie skomplikowane przeprowadzki.

W naszej ofercie na trasie Warszawa – Wałbrzych znajdą Państwo:

Bezpieczny transport

Nasze auta są serwisowane na bieżąco i posiadają windy, co usprawnia każdą przeprowadzkę. Zabezpieczamy dobytek, aby nie uległ zniszczeniu nawet przy największych wstrząsach na drogach. Nasze auta posiadają pasy zabezpieczające, które dodatkowo wszystko zabezpieczają przed przemieszczaniem się w czasie transportu. Własna flota pozwala nam dobrać auto do potrzeb Klienta, dzięki czemu możemy skrócić czas przeprowadzki i nie wykonywać po kilka kursów. Zajmujemy się także przewozem gabarytowym i ponadgabarytowym.

Bezpłatne materiały

Na życzenie Klienta dostarczamy niezbędne materiały potrzebne przy każdej przeprowadzce. Zdajemy sobie sprawę, że Państwa przedmioty nieraz mają nie tyle wartość pieniężną, co sentymentalną i należy je dobrze zabezpieczyć. Dostarczamy kartony, piankę, worki, folię stretch czy też bąbelkową.

Darmowa wycena

W Manatki24 wycena zawsze jest darmowa i niezobowiązująca. Ceny nigdy nie ulegają zmianie w trakcie wykonywania usługi, a z naszym doświadczeniem i orientacją już podczas rozmowy telefonicznej możemy podać orientacyjną wycenę za usługę jakiej Państwo potrzebują.

Magazyn

Posiadamy w Warszawie własny przestronny magazyn, który przechowa Państwa dobytek, a później dowieziemy wszystko pod wskazany adres, czyste i w nienaruszonym stanie.

Utylizacja

Podczas przeprowadzki często okazuje się, że problematyczne stają się zniszczone i popsute sprzęty, czy też meble. W Manatki24 wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, także zajmujemy się utylizacją zgodnie ze standardami recyklingu, zdejmując i ten kłopot z Państwa barków.

a fountain in front of a building

Kontakt

Zamów wycenę

Szybko i łatwo, bez zobowiązań

Zadzwoń:

730 04 05 06

Jak wyceniamy przeprowadzki międzymiastowe - Warszawa - Wałbrzych?

Każda wycena przeprowadzki jest indywidualna. Wszystko zależy od ilości godzin potrzebnych, aby wykonać przeprowadzkę międzymiastową, a także od ilości osób, które będą potrzebne, do przeprowadzenia usługi. Wykonujemy wiele przeprowadzek, więc większość usług jesteśmy w stanie wycenić już podczas rozmowy telefonicznej.

Dlaczego warto wynająć Manatki24, przy przeprowadzce międzymiastowej Warszawa - Wałbrzych?

Wybierając naszą firmę do przeprowadzki na trasie Warszawa – Wałbrzych dostają Państwo pełną kompleksowość usług za niewygórowaną cenę. U nas nie ma ukrytych kosztów, a cennik jest klarowny i dostępny na naszej stronie internetowej. Zapraszamy również do zobaczenia referencji od naszych Klientów.

Manatki24 to profesjonalna firma przeprowadzkowa, która specjalizuje się w przeprowadzkach międzymiastowych, zapewniając swoim Klientom bezproblemową i efektywną obsługę na każdym etapie procesu. Niezależnie od tego, czy planujesz przeprowadzkę z Warszawy do Wałbrzycha, czy z Gdańska do Warszawy, Manatki24 jest doskonałym wyborem, który zdejmie z Ciebie ciężar organizacji i logistyki.

Poznaj opinie naszych Klientów