Śledź nas

Przeprowadzki międzynarodowe

Polska Austria

Przeprowadzki Polska Austria

Szukając firmę transportową, gdy planujemy się przeprowadzić z Warszawy do Austrii, watro wybrać taką, która ma już doświadczenie w takich przedsięwzięciach. Koniecznie trzeba upewnić, czy posiada międzynarodową licencję na taki przewóz oraz, czy posiada specjalistyczną wagę platformową do zważenia całego załadunku, aby nie przekroczyć ładowności auta. Pośród gąszczu firm, jednak przy takim transporcie dobrze sprawdzić także referencje. Firma, która jest kilka miesięcy na rynku, może nie mieć wystarczającego doświadczenia, a także sprzętów, które usprawnią, tak trudną przeprowadzkę logistycznie.

W naszej ofercie na trasie Polska Austria znajdą Państwo:

Bezpieczny transport

Mamy wieloletnie doświadczenie w przeprowadzkach krajowych oraz poza granice kraju. Posiadamy licencję na transport międzynarodowy, a także pilnujemy ładowności załadunku, poprzez wagę platformową. W naszych usługach, mamy także transport na trasie Austria – Warszawa. Własna flota pozwala nam na dobranie odpowiedniego auta, aby móc załadunek zabrać za jednym transportem, co znacznie skróci czas przeprowadzki do niezbędnego minimum. Wszystkie nasze auta posiadają niezbędne zabezpieczenia ładunku, aby przy nawet największych nierównościach na drodze Państwa dobytek nie uległ zniszczeniu. Przestrzegamy serwisowania naszej floty, dzięki temu nasze auta są niezawodne i bezawaryjne.

Kompleksowość

Kadra naszych pracowników ma wszystkie niezbędne szkolenia i kwalifikacje. Bez problemu poradzimy sobie z najbardziej złożoną logistycznie przeprowadzką. Dostarczamy bezpłatnie niezbędne materiały do pakowania. Wykonujemy usługę pod tzw. Klucz, gdzie nasi pracownicy wszystko pakują w kartony i z największą dbałością zabezpieczają przed uszkodzeniami w czasie transportu. W naszych usługach także znajdą Państwo demontaż mebli oraz sprzętów, a w nowym miejscu, nasi pracownicy zajmą się montażem we wskazanym miejscu.

Wycena

U nas zawsze jest darmowa oraz niezobowiązująca. Wykonując wiele przeprowadzek, możemy już wstępny kosztorys podać, podczas rozmowy telefonicznej. Naszą firmę cechuje terminowość i punktualność. Nie odwołujemy w ostatniej chwili powierzonym nam zleceń. Klarowny cennik oraz nasze referencje znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

Dodatkowe usługi

W naszej ofercie mamy możliwość przechowywania rzeczy / mebli / sprzętów w naszym magazynie w Warszawie, gdy zajdzie taka potrzeba. Utylizujemy zgodnie z zasadami recyklingu stare lub zniszczone sprzęty i meble. Posiadamy także na wynajem wózek widłowy wraz z operatorem.

cathedral with mountain at distance
man wearing white shirt siting on bridge overlooking at mountain

Kontakt

Zamów wycenę

Szybko i łatwo, bez zobowiązań

Zadzwoń:

730 04 05 06

Jak wyceniamy przeprowadzki międzymiastowe - Polska Austria?

Każda wycena przeprowadzki jest indywidualna. Wszystko zależy od ilości godzin potrzebnych, aby wykonać przeprowadzkę międzynarodową, a także od ilości osób, które będą potrzebne, do przeprowadzenia usługi. Wykonujemy wiele przeprowadzek, więc większość usług jesteśmy w stanie wycenić już podczas rozmowy telefonicznej.

Dlaczego warto wynająć Manatki24, przy przeprowadzce międzynarodowej Polska Austria?

Postaw na Manatki24, jeśli szukasz rzetelnej firmy przeprowadzkowej, aby przewieźć swój dobytek na trasie Warszawa – Austria, a na pewno nie pożałujesz swojej decyzji. Z nami nie ma nieprzyjemnych niespodzianek przy przeprowadzkach międzynarodowych, gdyż mamy w nich ogromne doświadczenie.
Dlaczego nasze metody zadowolą najbardziej wymagającego klienta? Odpowiedz, jest prosta: ponieważ stawiamy na wysoką jakość wykonywanej usługi, za niewygórowaną cenę. Podchodzimy do każdego zlecenia indywidualnie i jesteśmy elastyczni. Manatki24 to profesjonalna firma, która stawia na zadowolenie Klienta, któremu zostawia tylko samą radość z przeprowadzki!
Zapraszamy do kontaktu.

Przeprowadzki międzynarodowe

Manatki24 to profesjonalna firma przeprowadzkowa, która specjalizuje się w przeprowadzkach międzynarodowych, zapewniając swoim Klientom bezproblemową i efektywną obsługę na każdym etapie procesu. Niezależnie od tego, czy planujesz przeprowadzkę z Warszawy do Austrii, czy z Niemiec do Warszawy, Manatki24 jest doskonałym wyborem, który zdejmie z Ciebie ciężar organizacji i logistyki.

Poznaj opinie naszych Klientów