Śledź nas

Opróżnianie mieszkań Warszawa

Odpowiedzialnie i z poszanowaniem prywatności

Opróżnianie mieszkań Warszawa

Wiele osób staje przed trudnym zadaniem, jakim jest opróżnienie mieszkania. Kupione z rynku wtórnego albo odziedziczone po krewnych lokum często zawiera stare meble i wyposażenie. Co zrobić w sytuacji, kiedy nie chcemy ich zatrzymać?

Kompleksowe usługi

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi związane z przeprowadzkami. W ich zakres wchodzi także opróżnianie mieszkań. Planują Państwo remont i niezbędne jest wyniesienie wszystkich sprzętów i mebli? Zajmiemy się tym profesjonalnie, zapewniając pakowanie dobytku, wyniesienie go i bezpieczne przechowanie go w magazynie. Po zakończonym remoncie dostarczymy wszystko w idealnym stanie na miejsce. Nasi wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy zadbają, by wynoszenie i wnoszenie dobytku odbyło się sprawnie, bez ryzyka uszkodzenia klatki schodowej i innych elementów budynku. Posiadamy odpowiedni sprzęt pozwalający na profesjonalne i bezpieczne wykonanie usługi.

Utylizacja

Poza standardowymi usługami zapewniamy Państwu utylizację różnych przedmiotów. Jeżeli kupili lub odziedziczyli Państwo mieszkanie, w którym zalegają niepotrzebne starocie, służymy pomocą w ich utylizacji. Na Państwa życzenie opróżnimy mieszkanie z niepotrzebnych mebli i sprzętów. Współpracujemy z firmami zajmującymi się profesjonalną utylizacją różnych przedmiotów zgodnie z obowiązującym prawem. Sprzęt elektroniczny, AGD lub meble trafią we właściwe miejsce. Na życzenie Klienta wybrane przedmioty możemy wywieźć do punktów zbiórki lub w inne, wskazane miejsce.

Kontakt

Zamów wycenę

Szybko i łatwo, bez zobowiązań

Zadzwoń:

730 04 05 06

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Wyróżniamy się profesjonalizmem i wysoką kulturą osobistą. Nasze usługi wykonujemy nienagannie i wychodzimy naprzeciw potrzebom Klientów. Bezproblemowo poradzimy sobie z utylizacją nagromadzonych przedmiotów. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Nie stanowi dla nas problemu przewiezienie części przedmiotów do utylizacji, a innych do punktów zbiórek lub fundacji. Świadczone przez nas usługi zadowolą nawet najbardziej wymagających Klientów. Oszczędzimy Państwa czas i emocje. Działamy sprawnie i terminowo.
Jeżeli potrzebują Państwo wsparcia w opróżnieniu mieszkania, firma Manatki24.pl zapewni kompleksową i profesjonalną pomoc. Gwarantujemy pełne zadowolenie z wykonanej usługi.

Opinie i recenzje Klientów

Zobacz, dlaczego nasi Klienci polecają nasze usługi, dzięki którym ich przeprowadzki stały się znacznie łatwiejsze i mniej stresujące.