Śledź nas

Transport kanapy

Profesjonalizm, który widać na każdym kroku

Transport kanapy

Transport mebli to usługa często poszukiwana, jednak ze względu na gabaryty i ciężar mebli, wielu kurierów nie podejmuje się ich przewozu. Nawet jeśli uda się znaleźć firmę kurierską gotową do transportu, mieszkańcy bloków mogą napotkać na problem, ponieważ kurierzy często odmawiają wniesienia mebli na wyższe piętra. Czasami bardziej opłacalny może okazać się zakup nowego mebla w salonie niż organizacja transportu istniejącego.

Co zrobić, gdy kupiliśmy od prywatnej osoby kanapę i jak ją przewieźć?

Oczywistym faktem jest, że osobówką nie damy rady przewieźć dużej kanapy, łóżka, czy większego sprzętu. Wynajem całego auta może być także kosztowne, a ponadto musimy mieć uprawnienia do korzystania z niego. Z pomocą może przyjść firma Manatki24.

Kontakt

Manatki24

Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz wysoki standard usług

W naszej firmie zajmujemy się nie tylko przeprowadzkami, ale także zajmujemy się transportem pojedynczych mebli, czy też sprzętów. Nie straszny jest nam załadunek gabarytowy i ponadgabarytowy. Mamy własną flotę, dzięki czemu bez problemu dopasujemy auto do potrzeb klienta. Ponadto posiadamy schodołaz, gdzie bez problemu dostarczymy meble i sprzęty nawet na ostatnie piętro, gdy w bloku nie ma windy.

Państwa meble odbierzemy i przewieziemy do miejsca docelowego, odpowiednio zabezpieczając na czas transportu, ale także nasze auta posiadają dodatkowe zabezpieczenia, aby powierzony załadunek nie uległ zniszczeniu nawet przy największych wstrząsach.

Świadczymy kompleksowe usługi, zatem także możemy zutylizować Państwa stare meble zgodnie z zasadami recyklingu. Z naszą firmą wyniesienie problematycznych starych mebli nie będzie już dla Państwa  problemem. 

Transport kanapy

Jaki załadunek przewozimy?

Przewozimy dosłownie wszystko, czego nie nadasz kurierem ze względu na gabaryty. Z Manatki24 przewieziesz np.: meble, sprzęt AGD, fortepian, sejf, drewniane ogrodowe domki dla dzieci. Nie przewozimy jedynie materiałów niebezpiecznych i prawnie zabronionych. Na życzenie Klienta, możemy także zająć się transportem nowych mebli ze sklepu i zająć się ich montażem. Serdecznie zapraszamy do kontaktu po darmową i niezobowiązującą wycenę.

Opinie i recenzje Klientów

Zobacz, dlaczego nasi Klienci polecają nasze usługi, dzięki którym ich przeprowadzki stały się znacznie łatwiejsze i mniej stresujące.