Śledź nas

Transport lodówki

Niezawodnie, sprawnie, z pełną odpowiedzialnością

Transport lodówki

Przewóz lodówki tak naprawdę kwalifikuje się do transportu ciężarów. Ma to związek z koniecznością angażowania do tej usługi co najmniej 2 osób i odpowiedniego samochodu. Lodówka jest urządzeniem delikatnym i wymaga specjalnego traktowania, zabezpieczenia, przeniesienia itp. W całym procesie przeprowadzki transport lodówki budzi największy niepokój.

Rozmiar lodówki i jej waga

Wśród lodówek wyróżniamy kilka rodzajów tych urządzeń. Są wśród nich zarówno małe lodówki tzw lodówki podblatowe, chłodziarko – zamrażarki czy też same zamrażarki lub lodówki side–by–side. Przy tych ostatnich jest największy problem bo waga tych urządzeń przekracza 100kg i jest dość sporych gabarytów. Dlatego do transportu tego typu sprzętu najlepiej jest skorzystać z profesjonalnej firmy przeprowadzkowej.

Przewóz lodówki

Przed transportem należy najpierw lodówkę opróżnić, rozmrozić oraz zabezpieczyć wszystkie ruchome elementy. Dopiero później należy zabrać się do jej zabezpieczenia oraz przewozu. Większość lodówek posiada kółka, które umożliwiają jej przesuwanie po podłodze. Natomiast do zniesienia warto wykorzystać specjalne wózki transportowe lub pasy. Całą lodówkę należy ofoliować folią stretch co dodatkowo zabezpieczy ją przed zarysowaniem lub otwarciem drzwi w czasie przenoszenia.
W czasie przenoszenia lodówka powinna być jak najbardziej w pionie. Taki sposób transportu zalecają wszyscy producenci tego sprzętu. Wówczas gdy do przewozu lodówki używamy samochodu osobowego warto pamiętać, żeby lodówka była ułożona na odpowiednim boku.
Jeśli urządzenie jest transportowane w pozycji pionowej, czas oczekiwania przed ponownym uruchomieniem wynosi około 2-4 godzin. Natomiast w przypadku przewożenia go poziomo, czas ten może się wydłużyć do jednej doby.

people walking on hallway inside building

Kontakt

Zamów wycenę

Szybko i łatwo, bez zobowiązań

Zadzwoń:

730 04 05 06

Jak wyceniamy transport lodówki?

Każda wycena transportu lodówki jest indywidualna. Wszystko zależy od ilości godzin potrzebnych, aby wykonać usługę, a także od ilości osób, które będą potrzebne, do jej przeprowadzenia. Większość usług jesteśmy w stanie wycenić już podczas rozmowy telefonicznej.
Manatki24

Transport lodówki przez firmę przeprowadzkową

Doskonale zdajemy sobie sprawę jak dużym problem jest transport lodówki z punktu A do B. Dlatego proponujemy Państwu skorzystanie z usług naszej firmy. Do przewozu takich urządzeń używamy samochodów w zabudowie kontenerowej o wysokości 2,3m wyposażonych w windy oraz wyspecjalizowanych pracowników dla których przeniesienie, zniesienie lub ponowne wniesienie nie stanowi żadnego problemu. Dodatkowo firma Manatki24 posiada wykupioną polisę, która obejmuje cały proces transportu lodówki.

Transport lodówki

Solidnie zabezpieczymy i dostarczymy każdy model.

Opinie i recenzje Klientów

Zobacz, dlaczego nasi Klienci polecają nasze usługi, dzięki którym ich przeprowadzki stały się znacznie łatwiejsze i mniej stresujące.