Śledź nas

Transport antyków i dzieł sztuki

Zaufaj naszemu doświadczeniu w bezpiecznym przewożeniu cennych i delikatnych przedmiotów.

Transport antyków i dzieł sztuki

Manatki24 – jesteśmy profesjonalną firmą przeprowadzkową. W swojej ofercie posiadamy również usługę transportu antyków, dzieł sztuki, pianin i fortepianów. Jest to najbardziej wymagająca usługa spośród wszystkich typów przeprowadzek.
Decydując się na naszą firmę macie Państwo gwarancję, że doświadczenie jakie posiadamy umożliwia nam transport przedmiotów we wskazane miejsce w sposób nienaruszony.

Do zabezpieczenia antyków, dzieł sztuki i innych wartościowych przedmiotów używamy:

Kocy transportowych
Folii bąbelkowej
Tektury falistej
Pianki
Gąbki
Folii stretch
A Couple Covering A Chair With Bubble Wrap

Pojazdy które posiadamy wyposażone są w windy załadowcze. Dzięki wyspecjalizowanym pracownikom transport takich przedmiotów nie stanowi dla nas żadnych problemów.

Kontakt

Zamów wycenę

Szybko i łatwo, bez zobowiązań

Zadzwoń:

730 04 05 06

Jak wyceniamy transport antyków i dzieł sztuki?

Antyki i dzieła sztuki, które są szczególnie wrażliwe na wstrząsy, temperaturę czy wilgoć, wymagają specjalnych środków ochrony, takich jak dostosowane opakowania, kontrolowane warunki transportu i umiejętne obsługiwanie. Każda wycena transportu jest indywidualna. Wszystko zależy od ilości godzin potrzebnych, aby wykonać usługę, a także od ilości osób, które będą potrzebne, do jej przeprowadzenia. Większość usług jesteśmy w stanie wycenić już podczas rozmowy telefonicznej.